Днями стало відомо, що "динамівська" вихованка Надія Іванченко підписала контракт з жіночою командою університету Southeast Missouri State University. Відтепер ексгравчиня нашої футбольної академії на постійній основі виступатиме за океаном.


19 січня християни східного обряду відзначають величне свято Христового Хрещення. З цієї нагоди щиро вітаємо усіх "динамівців".

У п'ятницю, 15 січня,  "динамівська" сім'я стала більшою на одну маленьку дівчинку. Вечір генерального директора нашої футбольної академії Віктора Критовича розпочався з чудової новини.


Разом зі святкуванням Старого Нового року підрізаємо хвости, які залишились у важкому, але насиченому на незабутні події для "динамівців" 2020-му році. Поступово публікуватимемо новини, які тим чи іншим чином спершу пройшли повз увагу, але, тим не менш, варті виходу у світ. Заключним матеріалом серії стане звитяга ФК "Динамо" (Львів) (2010) у турнірі "Christmas Cup".


Напередодні святкування Старого Нового року підрізаємо хвости, які залишились у важкому, але насиченому на незабутні події для "динамівців" 2020-му році. Поступово публікуватимемо новини, які тим чи іншим чином спершу пройшли повз увагу, але, тим не менш, варті виходу у світ. На черзі здобуття головного трофею змагань "Christmas Cup" "динамівцями" 2009 року народження. 


Напередодні святкування Старого Нового року підрізаємо хвости, які залишились у важкому, але насиченому на незабутні події для "динамівців" 2020-му році. Поступово публікуватимемо новини, які тим чи іншим чином спершу пройшли повз увагу, але, тим не менш, варті виходу у світ. На черзі "бронзовий" успіх ФК "Динамо-Янева" (Львів) (2012) у турнірі "Кубок Талантів-2020", що його організувала ЛАФ.


10 січня свій День народження відзначає генеральний директор ДЮФА "Динамо" (Львів) Віктор Критович. З цієї нагоди уся "динамівська" сім'я надсилає на адресу уродинника безліч привітань.

Дочірні категорії

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)

Facebook-сторінка