ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ

    «ДИНАМО» ЛЬВІВ

    МИ ЦЕ -ФУТБОЛ ВІД 4 ДО 17 РОКІВЛІЦЕНЗОВАНІ ТРЕНЕРИЯКІСНІ ТРЕНУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ТУРНІРИМІЖНАРОДНІ ТУРНІРИФУТБОЛЬНА РОДИНАДИНАМО ЛЬВІВ

    Перша ліга ДЮФЛУ: у Нововолинську балів не дорахувалися

    arrow_forward

    Вітаємо Артура Лабазевича!

    arrow_forward

    Перша ліга ДЮФЛУ: у прийдешньому турі вирушимо до Нововолинська

    arrow_forward

    Чемпіонат України: незабутнє відкриття сезону

    arrow_forward

    Перша ліга ДЮФЛУ: подвійна звитяга у Новояворівську

    arrow_forward

    ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 КЗ ДЮСШ Карпати U-17 6 5 0 1 13 - 2 16
    2 Покрова U-17 6 5 1 0 20 - 5 15
    3 ЛФК Адреналін U-17 6 4 1 1 10 - 6 13
    4 ФК Динамо U-17 6 3 2 1 8 - 7 10
    5 ДЮСШ-2 Луцьк U-17 6 3 3 0 8 - 8 9
    6 ФЦ Ковель-Волинь U-17 6 2 2 2 6 - 7 8
    7 ФСК Янтарний U-17 6 1 4 1 7 - 11 4
    8 ФК Шахтар U-17 6 1 4 1 3 - 8 4
    9 ФК Галичина U-17 6 0 3 3 4 - 12 3
    10 ФК Вараш U-17 6 0 4 2 3 - 16 2
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ЛФК Адреналін U-15 6 5 1 0 17 - 3 15
    2 Покрова U-15 6 4 0 2 12 - 3 14
    3 ФЦ Ковель-Волинь U-15 6 4 1 1 14 - 4 13
    4 КЗ ДЮСШ Карпати U-15 6 3 0 3 13 - 4 12
    5 ФК Динамо U-15 6 3 2 1 14 - 11 10
    6 ФСК Янтарний U-15 6 2 3 1 3 - 8 7
    7 ФК Вараш U-15 6 2 3 1 6 - 12 7
    8 ДЮСШ-2 Луцьк U-15 6 1 4 1 6 - 15 4
    9 ФК Галичина U-15 6 0 5 1 4 - 15 1
    10 ФК Шахтар U-15 6 0 5 1 2 - 16 1
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ДЮСШ Рух 09-А 5 5 0 0 35 - 2 15
    2 СК Леви 09 Львів 5 4 1 0 10 - 5 12
    3 Динамо 09 Лев. 4 3 1 0 6 - 4 9
    4 Юніон Спорт 09 Ямпіль 4 2 1 1 4 - 2 7
    5 No Limits 09 Львів 5 2 2 1 8 - 10 7
    6 ДЮСШ Рух 09-В 4 1 1 2 2 - 2 5
    7 Лідер 09 Бібрка 4 1 3 0 3 - 8 3
    8 Скала 09 Стрий 4 0 4 0 2 - 16 0
    9 Динамо 09 Янева (Ф) 5 0 5 0 1 - 22 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ДЮСШ Рух 09-Б 3 2 0 1 13 - 3 7
    2 ФК Львів 10 2 2 0 0 6 - 2 6
    3 СФК Янів 09 3 1 1 1 5 - 4 4
    4 Динамо 09 Янева (С) 2 1 1 0 3 - 3 3
    5 Спарта 09 Львів 2 0 2 0 3 - 7 0
    6 Клуб Лева 09 Центр 2 0 2 0 0 - 11 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Карпати 10-2 Львів 3 3 0 0 10 - 1 9
    2 Клуб Лева 10 Львів 4 2 1 1 8 - 3 7
    3 КЗ ДЮСШ КАРПАТИ 11 3 2 1 0 6 - 6 6
    4 Динамо 11 Львів 5 1 2 2 5 - 6 5
    5 Покрова 10 Львів 3 1 2 0 3 - 5 3
    6 Клуб Лева 11-2 2 0 1 1 0 - 4 1
    7 ДЮСШ Рух 10 2 0 2 0 0 - 7 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Прайд 10 Львів 4 3 0 1 13 - 9 10
    2 Скала 10 Стрий 4 1 0 3 8 - 5 6
    3 ФК Львів 11 4 1 1 2 8 - 4 5
    4 ФК Львів 10-2 3 1 1 1 10 - 9 4
    5 Клуб Лева 11-1 3 1 1 1 3 - 3 4
    6 Карпати 10-1 Львів 3 1 2 0 5 - 8 3
    7 Юніон Спорт 10 3 0 3 0 2 - 11 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ФК Вугільник 10 5 4 0 1 13 - 5 13
    2 Динамо 10 Львів 5 4 1 0 14 - 4 12
    3 ФК Львів 11-2 6 3 2 1 11 - 8 10
    4 Карпати 10-3 Львів 4 2 2 0 14 - 3 6
    5 Еколенд 10 Львів 4 1 1 2 8 - 10 5
    6 ФК Львів 10 Стрий. 4 1 3 0 7 - 11 3
    7 ДЮСШ Рух 10-2 3 0 3 0 4 - 17 0
    8 Клуб Лева 10 (40 шк.) 3 0 3 0 2 - 15 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ДЮСШ Рух 11-1 5 4 1 0 22 - 3 12
    2 Прайд 10-2 Львів 5 4 1 0 24 - 8 12
    3 КІВС-Футзал 10 Львів 5 4 1 0 13 - 13 12
    4 Галичина 10 Львів 4 3 1 0 20 - 3 9
    5 ФК Львів 10-3 4 2 2 0 12 - 11 6
    6 ФК Янтарний 10 5 2 3 0 9 - 15 6
    7 Пошук 10 Львів 5 0 5 0 4 - 18 0
    8 ФК Місто 10 5 0 5 0 5 - 38 0
    Місце Команди Матчі Перемога Нічия Поразка З/П М'ячі Очки
    1 Клуб Лева 11-3 5 4 0 1 21 - 5 12
    2 ФК Янтарний 11 3 3 0 0 19 - 1 9
    3 ДЮСШ Рух 11-2 3 2 0 1 12 - 6 6
    4 СФК Янів 11 5 2 0 3 10 - 21 6
    5 ЛКС Погонь 11 4 1 0 3 3 - 19 3
    6 ДЮСШ Рух 11-3 4 0 0 4 3 - 16 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Карпати 11-2 Львів 4 3 0 1 8 - 2 10
    2 СК Леви 11 Львів 3 2 0 1 7 - 3 7
    3 Динамо 11 Янева 4 2 1 1 7 - 6 7
    4 КІВС-Футзал 11 Львів 5 1 3 1 3 - 9 4
    5 Динамо-2 11 Лев. 4 1 3 0 5 - 6 3
    6 ФК Львів 11-3 2 0 2 0 1 - 5 0
    Місце Команди Матчі Перемога Нічия Поразка З/П М'ячі Очки
    1 Прайд 12-1 Львів 5 5 0 0 41 - 7 15
    2 ФК Львів 12-1 5 3 0 2 19 - 9 9
    3 Карпати 12 Львів 4 3 0 1 16 - 15 9
    4 ДЮСШ Рух 12-2 5 3 0 2 16 - 12 9
    5 ДЮСШ Рух 12-1 2 2 0 0 4 - 0 6
    6 Клуб Лева 12 Львів 3 2 0 1 13 - 13 6
    7 Юніон Спорт 12 4 2 0 2 17 - 26 6
    8 Динамо 12 Янева 3 1 0 2 11 - 14 3
    9 Скала 12 Стрий 6 1 0 5 7 - 22 3
    10 Прайд 12-2 Львів 3 0 0 3 6 - 19 0
    11 ФК Львів 12-2 4 0 0 4 6 - 19 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ФК Львів 13 2 2 0 0 26 - 2 6
    2 Клуб Лева 13 1 1 0 0 20 - 0 3
    3 ДЮСШ Жидачів 13 1 1 0 0 4 - 2 3
    4 Динамо 13 Львів 0 0 0 0 - 0
    5 Карпати 13 Львів 0 0 0 0 - 0
    6 Лідер 13 2 0 2 0 4 - 10 0
    7 Скала 13 Стрий 2 0 2 0 0 - 40 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Карпати 13-2 Львів 1 1 0 0 17 - 0 3
    2 Прайд 13 Львів 1 1 0 0 11 - 1 3
    3 ДЮСШ Рух 13 1 1 0 0 8 - 3 3
    4 Пошук 13 Львів 1 1 0 0 2 - 0 3
    5 No Limits 13 1 1 0 0 4 - 3 3
    6 Еколенд 13 Львів 2 1 1 0 12 - 12 3
    7 Юніон Спорт Муроване 13 3 1 2 0 10 - 18 3
    8 Динамо 13-2 Лев. 0 0 0 0 - 0
    9 ФК Львів 13-2 1 0 1 0 0 - 2 0
    10 Галичина 13 2 0 2 0 7 - 15 0
    11 Юніон Спорт Ямпіль 13 1 0 1 0 0 - 17 0
    Місце Команди Матчі Перемога Нічия Поразка З/П М'ячі Очки
    1 Клуб Лева 14 1 1 0 0 4 - 0 3
    2 ФК Львів 14 сині 1 1 0 0 4 - 1 3
    3 Лідер 14 Червоноград 2 1 0 1 5 - 6 3
    4 Скала 14 Стрий 2 1 0 1 1 - 4 3
    5 Динамо 14 Лев. 0 0 0 0 - 0
    6 Карпати 14-1 Львів 0 0 0 0 - 0
    7 ДЮСШ Рух 14-1 1 0 0 1 0 - 1 0
    8 ФК Львів 14 білі 1 0 0 1 2 - 4 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Лідер 14-2 Червоноград 2 2 0 0 16 - 2 6
    2 ФК Місто 14-1 2 2 0 0 13 - 6 6
    3 Динамо 14-1 Янева 1 1 0 0 17 - 0 3
    4 Клуб Лева 14 Центр 1 1 0 0 5 - 1 3
    5 ФК Львів 14 синьо-білі 2 1 1 0 12 - 13 3
    6 ФК Львів 15 2 0 2 0 6 - 11 0
    7 СК Леви 14 Львів 2 0 2 0 2 - 11 0
    8 ДЮСШ Рух 14-2 2 0 2 0 1 - 28 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Прайд 14 Львів 3 3 0 0 31 - 5 9
    2 Рух Кідс 14 1 1 0 0 3 - 2 3
    3 Спарта 14 Львів 2 1 1 0 9 - 11 3
    4 Динамо 14-2 Янева 0 0 0 0 - 0
    5 Карпати 14-2 Львів 0 0 0 0 - 0
    6 СФК Янів 14 0 0 0 0 - 0
    7 Юніон Спорт 14 2 0 2 0 4 - 9 0
    8 ФК Місто 14-2 2 0 2 0 4 - 24 0

    РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

    10.10.2021 12:00
    КЗ ДЮСШ Карпати U-17 5 : 0 ФК Вараш U-17
    09.10.2021 12:00
    Покрова U-17 3 : 0 ФЦ Ковель-Волинь U-17
    ФСК Янтарний U-17 0 : 0 ФК Галичина U-17
    ФК Шахтар U-17 1 : 2 ФК Динамо U-17
    ДЮСШ-2 Луцьк U-17 0 : 2 ЛФК Адреналін U-17

     Галичина 10 Львів

    Місто:
    Львів

    12.09.2021 13:00
    Галичина 10 Львів
    ФК Янтарний 10
    26.09.2021 14:00
    Галичина 10 Львів
    Пошук 10 Львів
    02.10.2021 17:00
    Галичина 10 Львів
    ДЮСШ Рух 11-1
    02.10.2021 19:00
    Галичина 10 Львів
    ФК Місто 10


    ДЮФА «Динамо» Львів, 2012-2021. Всі права захищено.
    При використанні матеріалів сайту, посилання на www.fcdynamo.lviv.ua є обов'язковим.