ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ

    «ДИНАМО» ЛЬВІВ

    МИ ЦЕ -ФУТБОЛ ВІД 4 ДО 17 РОКІВЛІЦЕНЗОВАНІ ТРЕНЕРИЯКІСНІ ТРЕНУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ТУРНІРИМІЖНАРОДНІ ТУРНІРИФУТБОЛЬНА РОДИНАДИНАМО ЛЬВІВ

    ФК "Динамо" (Львів) взяв участь у "Soccerpoint Cup"

    arrow_forward

    "Динамо-2008" - переможець "Кубка Кардиналу для ЗСУ"

    arrow_forward

    "Динамо" (Львів) представило Україну на престижному "Lincoln Pflingstcup"

    arrow_forward

    "Lviv Football Cup": "Динамо" (2013) вибороло "бронзу" змагань

    arrow_forward

    "Динамо" (2011) вирушило на топовий турнір до Німеччини

    arrow_forward

    ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 КЗ ДЮСШ Карпати U-17 11 10 0 1 29 - 4 31
    2 Покрова U-17 11 9 1 1 33 - 10 28
    3 ДЮСШ-2 Луцьк U-17 11 6 4 1 23 - 16 19
    4 ЛФК Адреналін U-17 11 5 4 2 18 - 15 17
    5 ФЦ Ковель-Волинь U-17 11 3 2 6 10 - 9 15
    6 ФК Динамо U-17 11 4 5 2 13 - 21 14
    7 ФК Шахтар U-17 11 2 5 4 5 - 12 10
    8 ФСК Янтарний U-17 11 2 7 2 13 - 18 8
    9 ФК Галичина U-17 11 0 6 5 11 - 26 5
    10 ФК Вараш U-17 11 1 8 2 7 - 31 5
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 КЗ ДЮСШ Карпати U-15 11 8 0 3 30 - 8 27
    2 ФЦ Ковель-Волинь U-15 11 7 1 3 30 - 9 24
    3 ЛФК Адреналін U-15 11 7 2 2 25 - 10 23
    4 ФК Динамо U-15 11 5 3 3 17 - 13 18
    5 Покрова U-15 11 4 2 5 15 - 9 17
    6 ФСК Янтарний U-15 11 4 4 3 10 - 15 15
    7 ФК Шахтар U-15 11 2 6 3 9 - 21 9
    8 ФК Вараш U-15 11 2 7 2 7 - 21 8
    9 ДЮСШ-2 Луцьк U-15 11 2 8 1 10 - 29 7
    10 ФК Галичина U-15 11 0 8 3 11 - 29 3
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ДЮСШ Рух 09-А 8 8 0 0 46 - 2 24
    2 Динамо 09 Лев. 8 5 1 2 11 - 4 17
    3 СК Леви 09 Львів 8 4 2 2 11 - 9 14
    4 Юніон Спорт 09 Ямпіль 8 3 2 3 6 - 8 12
    5 No Limits 09 Львів 8 3 3 2 13 - 13 11
    6 ДЮСШ Рух 09-В 8 2 3 3 6 - 7 9
    7 Лідер 09 Бібрка 8 2 5 1 7 - 17 7
    8 Скала 09 Стрий 8 2 5 1 6 - 20 7
    9 Динамо 09 Янева (Ф) 8 0 8 0 3 - 29 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ДЮСШ Рух 09-Б 5 4 0 1 20 - 3 13
    2 ФК Львів 10 5 4 1 0 12 - 7 12
    3 СФК Янів 09 5 2 2 1 8 - 6 7
    4 Спарта 09 Львів 5 2 3 0 8 - 10 6
    5 Динамо 09 Янева (С) 5 2 3 0 6 - 10 6
    6 Клуб Лева 09 Центр 5 0 5 0 2 - 20 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Карпати 10-2 Львів 7 6 1 0 21 - 3 18
    2 КЗ ДЮСШ КАРПАТИ 11 6 4 1 1 17 - 7 13
    3 Клуб Лева 10 Львів 6 3 1 2 12 - 5 11
    4 Покрова 10 Львів 6 3 3 0 7 - 12 9
    5 Динамо 11 Львів 7 2 3 2 10 - 12 8
    6 ДЮСШ Рух 10 6 1 5 0 5 - 23 3
    7 Клуб Лева 11-2 6 0 5 1 2 - 12 1
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Прайд 10 Львів 6 4 0 2 19 - 14 14
    2 Карпати 10-1 Львів 6 4 2 0 10 - 8 12
    3 Скала 10 Стрий 6 2 1 3 17 - 9 9
    4 Клуб Лева 11-1 6 2 2 2 5 - 5 8
    5 ФК Львів 11 6 1 2 3 9 - 7 6
    6 ФК Львів 10-2 6 1 3 2 11 - 13 5
    7 Юніон Спорт 10 6 0 4 2 4 - 19 2
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ФК Вугільник 10 5 4 0 1 13 - 5 13
    2 Динамо 10 Львів 5 4 1 0 14 - 4 12
    3 ФК Львів 11-2 6 3 2 1 11 - 8 10
    4 Карпати 10-3 Львів 4 2 2 0 14 - 3 6
    5 Еколенд 10 Львів 4 1 1 2 8 - 10 5
    6 ФК Львів 10 Стрий. 4 1 3 0 7 - 11 3
    7 ДЮСШ Рух 10-2 3 0 3 0 4 - 17 0
    8 Клуб Лева 10 (40 шк.) 3 0 3 0 2 - 15 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ДЮСШ Рух 11-1 5 4 1 0 22 - 3 12
    2 Прайд 10-2 Львів 5 4 1 0 24 - 8 12
    3 КІВС-Футзал 10 Львів 5 4 1 0 13 - 13 12
    4 Галичина 10 Львів 4 3 1 0 20 - 3 9
    5 ФК Львів 10-3 4 2 2 0 12 - 11 6
    6 ФК Янтарний 10 5 2 3 0 9 - 15 6
    7 Пошук 10 Львів 5 0 5 0 4 - 18 0
    8 ФК Місто 10 5 0 5 0 5 - 38 0
    Місце Команди Матчі Перемога Нічия Поразка З/П М'ячі Очки
    1 ФК Янтарний 11 5 5 0 0 28 - 4 15
    2 Клуб Лева 11-3 5 4 0 1 21 - 5 12
    3 ДЮСШ Рух 11-2 5 3 0 2 18 - 12 9
    4 СФК Янів 11 5 2 0 3 10 - 21 6
    5 ЛКС Погонь 11 5 1 0 4 3 - 23 3
    6 ДЮСШ Рух 11-3 5 0 0 5 4 - 19 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Карпати 11-2 Львів 5 4 0 1 9 - 2 13
    2 СК Леви 11 Львів 5 3 1 1 14 - 4 10
    3 Динамо 11 Янева 5 2 1 2 7 - 6 8
    4 Динамо-2 11 Лев. 5 2 3 0 8 - 7 6
    5 КІВС-Футзал 11 Львів 5 1 3 1 3 - 9 4
    6 ФК Львів 11-3 5 0 4 1 2 - 15 1
    Місце Команди Матчі Перемога Нічия Поразка З/П М'ячі Очки
    1 Прайд 12-1 Львів 5 5 0 0 41 - 7 15
    2 ФК Львів 12-1 5 3 0 2 19 - 9 9
    3 Карпати 12 Львів 4 3 0 1 16 - 15 9
    4 ДЮСШ Рух 12-2 5 3 0 2 16 - 12 9
    5 ДЮСШ Рух 12-1 2 2 0 0 4 - 0 6
    6 Клуб Лева 12 Львів 3 2 0 1 13 - 13 6
    7 Юніон Спорт 12 4 2 0 2 17 - 26 6
    8 Динамо 12 Янева 3 1 0 2 11 - 14 3
    9 Скала 12 Стрий 6 1 0 5 7 - 22 3
    10 Прайд 12-2 Львів 3 0 0 3 6 - 19 0
    11 ФК Львів 12-2 4 0 0 4 6 - 19 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ФК Львів 13 5 5 0 0 52 - 7 15
    2 Клуб Лева 13 3 3 0 0 36 - 5 9
    3 Динамо 13 Львів 3 1 1 1 11 - 10 4
    4 Карпати 13 Львів 2 1 1 0 13 - 5 3
    5 ДЮСШ Жидачів 13 3 1 2 0 8 - 25 3
    6 Лідер 13 4 0 3 1 11 - 22 1
    7 Скала 13 Стрий 4 0 4 0 0 - 57 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Еколенд 13 Львів 5 4 1 0 36 - 18 12
    2 Карпати 13-2 Львів 4 3 0 1 31 - 7 10
    3 Прайд 13 Львів 4 3 0 1 24 - 6 10
    4 ДЮСШ Рух 13 3 3 0 0 27 - 5 9
    5 No Limits 13 4 3 1 0 13 - 11 9
    6 Пошук 13 Львів 5 2 3 0 12 - 19 6
    7 Юніон Спорт Муроване 13 6 2 4 0 18 - 34 6
    8 ФК Львів 13-2 3 0 2 1 3 - 6 1
    9 Галичина 13 4 0 3 1 10 - 21 1
    10 Динамо 13-2 Лев. 3 0 3 0 4 - 20 0
    11 Юніон Спорт Ямпіль 13 3 0 3 0 4 - 35 0
    Місце Команди Матчі Перемога Нічия Поразка З/П М'ячі Очки
    1 ФК Львів 14 сині 6 5 0 1 34 - 16 15
    2 Лідер 14 Червоноград 6 4 0 2 31 - 13 12
    3 Карпати 14-1 Львів 3 3 0 0 19 - 5 9
    4 Скала 14 Стрий 4 1 1 2 7 - 12 4
    5 Клуб Лева 14 3 1 0 2 6 - 11 3
    6 ФК Львів 14 білі 4 0 1 3 7 - 28 1
    7 ДЮСШ Рух 14-1 2 0 0 2 2 - 5 0
    8 Динамо 14 Лев. 2 0 0 2 1 - 17 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Динамо 14-1 Янева 5 5 0 0 48 - 2 15
    2 Лідер 14-2 Червоноград 6 5 1 0 29 - 9 15
    3 ФК Місто 14-1 4 3 1 0 26 - 11 9
    4 Клуб Лева 14 Центр 4 3 1 0 20 - 6 9
    5 ФК Львів 14 синьо-білі 6 2 4 0 19 - 39 6
    6 СК Леви 14 Львів 4 0 4 0 2 - 18 0
    7 ФК Львів 15 4 0 4 0 6 - 32 0
    8 ДЮСШ Рух 14-2 3 0 3 0 1 - 34 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Прайд 14 Львів 5 3 1 1 34 - 11 10
    2 СФК Янів 14 3 3 0 0 16 - 2 9
    3 Рух Кідс 14 2 2 0 0 11 - 3 6
    4 Карпати 14-2 Львів 2 1 0 1 5 - 2 4
    5 Спарта 14 Львів 4 1 3 0 11 - 19 3
    6 Юніон Спорт 14 4 1 3 0 9 - 17 3
    7 Динамо 14-2 Янева 0 0 0 0 - 0
    8 ФК Місто 14-2 4 0 4 0 6 - 38 0

    НАСТУПНІ МАТЧІ

    РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

    14.11.2021 12:00
    КЗ ДЮСШ Карпати U-17 2 : 0 ДЮСШ-2 Луцьк U-17
    13.11.2021 12:00
    ФЦ Ковель-Волинь U-17 0 : 0 ФК Галичина U-17
    Покрова U-17 1 : 1 ФК Шахтар U-17
    ЛФК Адреналін U-17 2 : 4 ФСК Янтарний U-17
    ФК Динамо U-17 3 : 1 ФК Вараш U-17

    Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

     


    Наші хлопці забрали всі кубки! 
    Динамо 2006 р.н під керівництвом Юрія Наванкевича перемогло у своїй віковій категорії, а Динамо 2007 під проводом Олега Чеботарьова у своій.
    На черзі змагання команд 2008, 2009, 2010 і 2011 років. Тримаємо кулаки!



    Динамо Львів - переможець турніру 2006 р.н! 
    Динамо Львів - переможець турніру 2007 р.н!

    Завершилась перша частина щорічного футбольного турніру “Easter Cup”, в якому приймали участь дитячо-юнацькі колективи зі всієї України. Командам не завадили ні похмура погода, ні легкий сніг. Юнаки зуміли продемонструвати високий рівень гри та хорошу фізичну підготовку.

    Фінал серед команд 2006 р.н видався видовищним та напруженим, спершу обидві команди обмінялись голами, але врешті-решт “Динамо” перемогло “Рух” Винники з рахунком 3:1, завоювавши кубок змагань.

    У паралельному матчі 2007 р.н команди старші на рік зійшлися у безкомпромісному двобої. Основний час закінчився з нічийним рахунком 1:1, долю турніру вирішила серія після-матчевих пенальті, де команда “Динамо” зуміла переграти суперників з рахунком 3:2.

    Відповідно, цьогоріч обидва кубки завоювали команди “Динамо” Львів.

    У групі 2006 року трійка призерів виглядає так:

    1 місце: «Динамо Львів»
    2 місце: «Атлет Київ»
    3 місце: «Карпати Львів»
    А у групі 2007 р.н.

    1 місце: «Динамо Львів»
    2 місце: «Рух Винники»
    3 місце: «АТБ Дніпро»

    U-12/2006:
    Найкращий воротар: Стоянов Богдан - “Дунай” Ізмаїл. 
    Найкращий захисник: Кучерявий Марко - “Динамо” Львів.
    Найкращий нападник: Гордон Максим - “Карпати” Львів. 
    Найкращий бомбардир: Штокал Тарас - “Динамо Львів” 
    Найкращий гравець: Калюжний Андрій - “Атлет” Київ.

    U-11/2007:
    Найкращий воротар: Демків Мар’ян - “Рух” Винники.
    Найкращий захисник: Цигилик Максим - “Динамо-2” Львів.
    Найкращий нападник: Савка Мар’ян - “Динамо-1” Львів
    Найкращий бомбардир:: Конюченко Єгор - “АТБ” Дніпро. 
    Найкращий гравець: Левицький Назар - “Рух” Винники.

    Дякуємо всім за це прекрасне свято футболу, побачимось у другій частині турніру, де за перемогу позмагаються команди 2008, 2009, 2010 та 2011 років народження.

     

     

    Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка



    Учора відбувся турнір присвячений дню св. Миколая, серед команд "Динамо" 2009-2013 років народження. Дітей з кожної вікової категорії поділили на окремі команди, всі добре провели час та грали в своє задоволення. Згодом в гості завітав і сам святий Миколай з подарунками - солодощами, фруктами та справжніми нагородами. Свято вдалось на славу!

    Фотографії та відео з події можна переглянути у розділі мультимедіа.

    Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка







    Команди Динамо U12, U11, U10 та U07 прийняли участь у турнірі, що організовує компанія Uagoal.com - Christmas Cup 2017. Хлопці показали прекрасні результати.

    U12/2005 р.н під проводом Тараса Гамарника зайняли 4 місце у своїй вікові групі. 
    U11/2006 р.н під керівництвом Юрія Наванкевича - перемогли, зайнявши 1 місце у своїй вікові категорії.
    U10/2007 р.н, тренер Олег Чеботарьов - бронза, 3 місце.
    U07/2010 р.н, тренер Михайло Музика - 6 місце.

    Вітаємо, та чекаємо від вас нових звершень!


    ДЮФА «Динамо» Львів, 2012-2022. Всі права захищено.
    При використанні матеріалів сайту, посилання на www.fcdynamo.lviv.ua є обов'язковим.