У неділю, 3 травня, на Левандівці відбулося урочисте відкриття оновленого тренувально-ігрового майданчика ДЮФА «Динамо» (Львів). Подія відбулася в рамках святкування 770-річчя Львова та об’єднала вихованців академії, їхніх батьків, тренерів, гостей і мешканців району.
- Перегляди: 439


