Пригадуємо переможні емоції 6-го туру Першої ліги Львівщини
«Динамо» (Львів/Пустомити) здобуло другу перемогу в поточному сезоні обласної першості. На виїзді «біло-сині» обіграли АФ «Скала 1911» (Стрий). Звіт про поєдинок читайте на нашому сайті.
Команда «Динамо» (Львів/Пустомити) провела матч 6-го туру Першої ліги Львівської області. Суперником підопічних Тараса Чопика та Артура Лабазевича була АФ «Скала 1911» (Стрий).
Перед очною зустріччю обидва колективи йшли поруч у турнірній таблиці – стрияни йшли дев’ятими, а «Динамо» розташовувалось на десятій позиції. Поєдинок приймав стадіон «Шкільний» у П’ятничанах.
Нагадаємо, в минулому турі «динамівці» поступились на власному полі «Босоті» (Чорнушовичі) – 1:2. Тож напередодні нового ігрового тижня команда завше хотіла відквитати позитивний результат уже в наступному двобої сезону.
«Динамівці» двічі відзначились голами протягом першого тайму, що стало запорукою перемоги над стрийською командою. На 8-ій хвилині «динамівський» клуб відкрив рахунок. Захар Білецький після вкидання м’яча з ауту чудово вбіг у зону. 5-й номер «біло-синіх» прострілив із лівого флангу на дальню стійку, звідки точно в ціль передачу замкнув Богдан Середа!
Друге взяття воріт «Динамо» святкувало в середині тайму. На 23-ій хвилині наша команда влаштувала «пожежу» в штрафному майданчику господарів, у ході якої ефектно зіграв на підбиранні Ростислав Байдак. Нападник по-бійцівськи довершив епізод голом – 2:0.
«Динамо» (Львів/Пустомити) вибороло важливу звитягу, котра дозволяє піднятися в турнірній таблиці.
Перша ліга Львівської області, 6-й тур
АФ «Скала 1911» (Стрий) – «Динамо» (Львів/Пустомити) – 0:2
Голи: Середа (8); Байдак (23).
Склад «Динамо» (Львів/Пустомити): Стегніцький Назарій, Боднар Олег, Карпа Мирослав (Білець Олександр, 72), Байдак Ростислав (Дидик Володимир, 83), Соколов Арсеній, Гринишин Артур, Планджиєв Андрій (Зубач Олександр, 90+1), Середа Богдан (Борух Віктор, 56), Гірка Василь (Гладкий Назарій, 72), Білецький Захар (Сергієв Денис, 90), Микитин Вадим (Лабик Олександр, 87)
Головний тренер: Тарас Чопик
Тренер: Артур Лабазевич
Після шести турів обласної першості в доробку «динамівців» вже 8 залікових балів. За підсумками змагального тижня «біло-сині» піднялися на 7-му сходинку.
У наступному турі «Динамо» (Львів/Пустомити) прийматиме на «Арені Пустомити» ФК «Стрілків».
Вітаємо з перемогою, командо!
Пресслужба ДЮФА «Динамо» (Львів)
- Перегляди: 209

