«Christmas Cup» (2012): «динамівці» посіли третє місце!
Медалі на заключному турнірі року, що минув, вибороли підопічні Юрія Денеки. Як здобували нагороди «біло-сині» 2012 р.н. – розповідаємо в матеріалі.
У розіграші традиційного різдвяного футбольного турніру серії «Christmas Cup» серед дітей 2012 року народження взяло участь восьмеро команд. Крім того, представлені були й три команди нашої академії: «Динамо» (2012), «Динамо Левандівка» і «Динамо» (2013).
За регламентом змагань усі команди зіграли по сім матчів протягом одного кола.
Турнір розпочався із «динамівського» дербі. У двобої з «біло-синіми» 2013 р.н. перемогли підопічні Юрія Денеки (2:0). Після цього був непростий поєдинок проти «Мрії», де «динамівці» поступились із мінімальним гандикапом (1:2)
У третьому матчі відбулося ще одне дербі ДЮФА «Динамо». «Динамо» (2012) надупевнено перемогло в результативному поєдинку колектив «Динамо Левандівка» (10:0). Згодом команда поділила очки з «ДЮСШ-1 сині» (1:1). Наступний матч зафіксував перемогу «динамівців» над київською «ДЮСШ-1».
На фініші «Christmas Cup» «Динамо» спершу зіграло внічию з «Тайгерс» (2:2), а потім розгромило столичну «ДЮСШ-1 жовті» (3:0).
Як підсумок, «Динамо» (2012) завершило змагання на третій сходинці п’єдесталу! Крім того, «біло-сині» забили 23 голи і пропустили лише 5 разів, що загалом є найкращим показником серед усіх команд-учасниць.
За підсумками «Christmas Cup» одразу троє «динамівців» отримали індивідуальні відзнаки: Дмитро Бондаренко – «Найкращий гравець команди», Микола Кубіцький – «Найкращий нападник», Вадим Калінчук – «Найкращий воротар».
Вітаємо команду «Динамо» 2012 року народження зі здобуттям медалей «Christmas Cup»! Бажаємо регулярних перемог у новому році!
Пресслужба ДЮФА «Динамо» (Львів)
- Перегляди: 389

