«Динамо Левандівка» (2018) – призери на «Кубку Лева»
Підопічні Остапа Вандя здобули «бронзові» медалі «Gold» ліги. Про виступ «динамівців» розповідаємо в матеріалі.
Розіграш місцевого «Кубку Лева» продовжується. Цього разу найсильніших визначали серед команд 2018 року народження. На турнірі позмагалися футбольні школи з різних областей країни. В цій віковій категорії «динамівську» академію представляв колектив «Динамо Левандівка», який виступає під керівництвом Остапа Вандя.
«Біло-сині» продемонстрували яскраві результати на груповому етапі, здобувши максимум. Спершу команда «Динамо Левандівка» обіграла ФК «Львів» (4:1). А згодом ще більш упевнено «динамівці» перемогли «Калуш Б» (7:0).
Таким чином, «Динамо Левандівка» продовжило свій шлях у найвищому дивізіоні – «Gold» лізі. В наступній стадії «біло-сині» зіграли проти «Бастіону» з Дубно (1:3) та луцьким «Любартом» (0:2).
Отже, «Динамо Левандівка» посіло третє місце в «Gold» лізі турніру!
Крім того, за підсумками турніру організатори вручили індивідуальні відзнаки. «Динамівець» Станіслав Матвіїв став «Найкращим гравцем команди».
Вітаємо зі здобуттям медалей команду «Динамо Левандівка» (2018) та тренера Остапа Вандя! Бажаємо переможного настрою та феєричних результатів на наступних змаганнях!
Пресслужба ДЮФА «Динамо» (Львів)
- Перегляди: 401

