ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ

  «ДИНАМО» ЛЬВІВ

  МИ ЦЕ -ФУТБОЛ ВІД 4 ДО 17 РОКІВЛІЦЕНЗОВАНІ ТРЕНЕРИЯКІСНІ ТРЕНУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ТУРНІРИМІЖНАРОДНІ ТУРНІРИФУТБОЛЬНА РОДИНАДИНАМО ЛЬВІВ

  "One Day Cup": "Динамо" U-10 посіло третю позицію

  arrow_forward

  "Динамо-ФК Львів": перший досвід командних взаємодій на турнірі "Leo Cup"

  arrow_forward

  "Відкритий чемпіонат ДЮФЛ": повчальні матчі для "Динамо" (Львів)

  arrow_forward

  ДЮФА "Динамо" (Львів): ще один продуктивний тиждень у ДЮФЛ Львівщини

  arrow_forward

  ДЮФЛ Львівщини: "динамівські" дербі та продовження змагань

  arrow_forward

  ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

  НАСТУПНІ МАТЧІ

  РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

  "Динамо-ФК Львів": перший досвід командних взаємодій на турнірі "Leo Cup"

  Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
   
  У Львові продовжилася серія наймастштабніших дитячо-юнацьких футбольних турнірів "Leo Cup". У змаганнях серед гравців 2014 року народження взяла участь об'єднана команда "Динамо-ФК Львів", що стало черговою знаковою подією у рамках співпраці між клубами-партнерами.

  Перед новоспеченим колективом жодних турнірних завдань не стояло. Такий об'єднавчий крок, перш за все, був важливим у контексті чинного партнерства ДЮФА "Динамо" (Львів) та ДЮФШ ФК "Львів", а також задля набуття ігрового досвіду юними виконавцями обох структур.

  У "Leo Cup" (U-9) загалом взяли участь 40 команд з усієї України. Конкурентноздатність турніру зашкалювала, тому перед нашою командою стояло дуже непросте завдання.

  У рамках групового етапу "Динамо-ФК Львів" позмагалося із "Юністю" з Любашівки, львівським "No Limits", вінницьким "Джуніором" та хмельницькою "Мрією". Жодної перемоги на цьому відтинку, на жаль, здобуто не було, тому далі наші хлопці продовжили виступи спочатку у Першій лізі, а згодом у Гранд лізі турніру. Головною звитягою на цьому етапі була перемога над любашівською "Юністю" - 3:1. Завдяки, зокрема, цій звитязі "Динамо-ФК Львів" посів свою позицію у ТОП-6 Гранд ліги "Leo Cup".

  По завершенні змагань відзначили також "Найкращого гравця команди". Ним став Василь Барабаш, який запам'ятався найбільш стабільною грою.

  "Усвідомлювали рівень цих змагань, знали силу команд, але вважаємо, що прогресувати поруч із найсильнішими - найкращий варіант. Власне тому, і взяли участь у "Leo Cup". Звісно ж, завдань перед хлопцями ніяких не ставили. У рамках партнерства із ДЮФШ ФК "Львів" спробували зробити таку кооперацію. Моментами ігрові процеси вдавалися дуже навіть непогано. Логічно, що за умови об'єднання виключно на турнірну дистанцію, важко було розраховувати на цілісне взаєморозуміння між гравцями. Втім, якщо і надалі будемо робити такі спроби, то однозначно на полі все буде виходити краще. Хлопці між собою роззнайомилися, потоваришували, тому вбачаємо у цьому тільки позитив", - зазначив у коментарі після турніру наставник об'єднаної команди "Динамо-ФК Львів" Вадим Крет.

  З нетерпінням чекаємо наступних не менш цікавих проектів у рамках нашої співпраці зі школою "Львова". Ще раз наголошуємо та переконані, що від такого симбіозу буде чимало користі уже незабаром.

  Пресслужба ДЮФА "Динамо" (Львів)

  ДЮФА «Динамо» Львів, 2012-2023. Всі права захищено.
  При використанні матеріалів сайту, посилання на www.fcdynamo.lviv.ua є обов'язковим.