ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ

  «ДИНАМО» ЛЬВІВ

  МИ ЦЕ -ФУТБОЛ ВІД 4 ДО 17 РОКІВЛІЦЕНЗОВАНІ ТРЕНЕРИЯКІСНІ ТРЕНУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ТУРНІРИМІЖНАРОДНІ ТУРНІРИФУТБОЛЬНА РОДИНАДИНАМО ЛЬВІВ

  "One Day Cup": "Динамо" U-10 посіло третю позицію

  arrow_forward

  "Динамо-ФК Львів": перший досвід командних взаємодій на турнірі "Leo Cup"

  arrow_forward

  "Відкритий чемпіонат ДЮФЛ": повчальні матчі для "Динамо" (Львів)

  arrow_forward

  ДЮФА "Динамо" (Львів): ще один продуктивний тиждень у ДЮФЛ Львівщини

  arrow_forward

  ДЮФЛ Львівщини: "динамівські" дербі та продовження змагань

  arrow_forward

  ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

  НАСТУПНІ МАТЧІ

  РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

  "Відкритий чемпіонат ДЮФЛ": повчальні матчі для "Динамо" (Львів)

  Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
   
  Впродовж тижня відбулися чергові протистояння за участі "динамівців" у Відкритому чемпіонаті ДЮФЛ Львівщини. Попри помітний прогрес у грі, усі три, представлені у змаганнях команди "Динамо", цього разу поступилися своїм опонентам.

  Розповідь розпочнемо із колективу "Динамо" U-15. Підопічні Олега Чеботарьова до гри із "Галичиною" лишень перемагали у звітних змаганнях. Позитивну статистику, певна річ, хотілося продовжити і у принциповій дуелі із "Галичиною".

  Старт поєдинку однозначно за "динамівцями". Наші хлопці впевнено йшли вперед, чим змушували суперника раз по раз помилятися. Перші активні хвилини зустрічі "синьо-білим", на жаль, конвертувати у бодай один гол не вдалося. У нашої команди було безліч моментів, які, втім, реалізувати не вдалося. Покарання від "Галичини" прийшло вже незабаром. Опоненти вибігли у стрімку контратаку і свій шанс перетворили у забитий м'яч. "Динамівці", своєю чергою, цього ніби і чекали. Майже миттєво Репкін вдало зіграв на добиванні та відновив паритетний рахунок, разом з яким команди пішли на перерву.

  У другому таймі необов'язкові помилки "динамівців" спровокували ще два м'ячі до сітки наших воріт. Власне тому, попри дуже жвавий старт, наші хлопці згодом втратили свою перевагу та поступилися.

  Відкритий чемпіонат ДЮФЛ Львівщини U-15

  "Галичина" (Львів) - "Динамо" (Львів) - 3:1 (1:1)

  Гол: Репкін

  Склад "Динамо": Остапчак, Зубач, Калагурський, Лисий, Білець (к), Соколов, Самардак, Барон, Репкін, Маца, Григорчук

  На заміну виходили: Греля, Молокоєдов, Корейба, Помфюк

  Тренер: Олег Чеботарьов

  Минулими вихідними також відбувся матч за участі наймолодшої серед команд "Динамо", які виступають у Відкритому чемпіонаті ДЮФЛ Львівщини. Колектив "Динамо" U-14 у номінально виїзному протистоянні діяв із КЗ ДЮШ "Рух-2" (Львів).

  Перший тайм цієї зустрічі був максимально бойовим. Панувала рівна гра без відвертої переваги на користь бодай якоїсь із команд. "Динамівці" дуже непогано боролися та продовжили опановувати нову схему гри. На перерву колективи все ж пішли, не відкривши рахунок.

  У другій частині поєдинку фізична витривалість все ж вийшла на перший план. "Рухівці" виглядали більш стійко, тому почали нарощувати тиск на ворота "синьо-білих". Перший м'яч суперники забили всередині другого тайму після подачі з кутового. Після цього у "Динамо" U-14 відкрилося друге дихання і колектив знову намагався загострювати попереду. Не реалізувавши свої можливості, наприкінці двобою колектив Романа Сачка та Артема Фіалковського пропустив натомість ще двічі. У підсумку - поразка, яка, втім, зовсім не спустошила, а подарувала чергове підтвердження, що йдемо у правильному напрямку.

  Відкритий чемпіонат ДЮФЛ Львівщини U-14

  КЗ ДЮШ "Рух-2" (Львів) - "Динамо" (Львів) - 3:0 (0:0)

  Склад "Динамо": Лазуркевич, Стойко, Дуда, Підгірний, Либа, Татарин (к), Дудок, Романишин, Левак, Галайчак, Сокирко

  На заміну виходили: Пенцко, Котур, Піхлик, Олійник, Ситар

  Тренери: Роман Сачко, Артем Фіалковський

  Свою гру провела і команда "Динамо" U-16. Підопічні Артура Лабазевича на стадіоні "Сокіл" приймали КЗ ДЮШ "Рух-2" (Львів). На момент початку цього зіткнення колективи були сусідами по турнірній таблиці. Власне тому, важливість матчу для обох команд була дуже суттєвою.

  Поєдинок розпочався відповідно для такого типу зустрічей. Моментів насправді майже не було, а суперники довго прицінювалися одне до одного. На полі було багато боротьби і не надто багато атакувальних поривань. Через це перший тайм логічно завершився без голів.

  У другій половині гри на свою користь перебіг подій переламали "рухівці". "Жовто-чорні" вдало реалізували дві поспіль нагоди, які виникали після помилок від захисників "Динамо". Після низки замін наприкінці гри та відповідно до незадовільного результату наша команда кинули вперед усі сили. Підсумком такої навали став гол, забитий Андріаном Глоданом. Після подачі з кутового нападник чітко направив сферу у дальній кут воріт. Як згодом з'ясувалося, цей гол був єдиним у нашому виконанні. "Динамівцям" банально забракло часу, щоб зіграти бодай внічию. Поразка з рахунком 1:2, яка змушує наших хлопців зібратися перед прийдешніми зустрічами турніру.

  Відкритий чемпіонат ДЮФЛ Львівщини U-16

  "Динамо" (Львів) - КЗ ДЮШ "Рух-2" (Львів) - 1:2 (0:0)

  Гол: Глодан

  Склад "Динамо": Горішний, Котик, Шишка, Муригін, Боришко, Карапата, Леуш, Боднар (к), Дроздовський, Мазурак, Солодкий

  На заміну виходили: Патрицький, Кременець, Глодан

  Тренер: Артур Лабазевич

  Після таких неприємних результатів маємо як ніколи підтримати наші команди. "Динамо" - це сила в єдності, тому будемо спільно вболівати за "динамівці", які на початку свого професійного становлення.

  Пресслужба ДЮФА "Динамо" (Львів)

  ДЮФА «Динамо» Львів, 2012-2023. Всі права захищено.
  При використанні матеріалів сайту, посилання на www.fcdynamo.lviv.ua є обов'язковим.