ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ

    «ДИНАМО» ЛЬВІВ

    МИ ЦЕ -ФУТБОЛ ВІД 4 ДО 17 РОКІВЛІЦЕНЗОВАНІ ТРЕНЕРИЯКІСНІ ТРЕНУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ТУРНІРИМІЖНАРОДНІ ТУРНІРИФУТБОЛЬНА РОДИНАДИНАМО ЛЬВІВ

    Вихованець "Динамо" Артур Гричук став "збірником" України

    arrow_forward

    "Динамо-Янева" (2009) - володар головного трофею ДЮФЛ Львівщини

    arrow_forward

    "Моршинська осінь 2022": виступи на рівні від "Динамо-2011"

    arrow_forward

    "Ruh Kids Cup": особливі успіхи "Динамо-2015"

    arrow_forward

    "Ексдинамівець" Святослав Боцьків дебютував у Юнацькій лізі УЄФА

    arrow_forward

    ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 КЗ ДЮСШ Карпати U-17 11 10 0 1 29 - 4 31
    2 Покрова U-17 11 9 1 1 33 - 10 28
    3 ДЮСШ-2 Луцьк U-17 11 6 4 1 23 - 16 19
    4 ЛФК Адреналін U-17 11 5 4 2 18 - 15 17
    5 ФЦ Ковель-Волинь U-17 11 3 2 6 10 - 9 15
    6 ФК Динамо U-17 11 4 5 2 13 - 21 14
    7 ФК Шахтар U-17 11 2 5 4 5 - 12 10
    8 ФСК Янтарний U-17 11 2 7 2 13 - 18 8
    9 ФК Галичина U-17 11 0 6 5 11 - 26 5
    10 ФК Вараш U-17 11 1 8 2 7 - 31 5
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 КЗ ДЮСШ Карпати U-15 11 8 0 3 30 - 8 27
    2 ФЦ Ковель-Волинь U-15 11 7 1 3 30 - 9 24
    3 ЛФК Адреналін U-15 11 7 2 2 25 - 10 23
    4 ФК Динамо U-15 11 5 3 3 17 - 13 18
    5 Покрова U-15 11 4 2 5 15 - 9 17
    6 ФСК Янтарний U-15 11 4 4 3 10 - 15 15
    7 ФК Шахтар U-15 11 2 6 3 9 - 21 9
    8 ФК Вараш U-15 11 2 7 2 7 - 21 8
    9 ДЮСШ-2 Луцьк U-15 11 2 8 1 10 - 29 7
    10 ФК Галичина U-15 11 0 8 3 11 - 29 3
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ДЮСШ Рух 09-А 8 8 0 0 46 - 2 24
    2 Динамо 09 Лев. 8 5 1 2 11 - 4 17
    3 СК Леви 09 Львів 8 4 2 2 11 - 9 14
    4 Юніон Спорт 09 Ямпіль 8 3 2 3 6 - 8 12
    5 No Limits 09 Львів 8 3 3 2 13 - 13 11
    6 ДЮСШ Рух 09-В 8 2 3 3 6 - 7 9
    7 Лідер 09 Бібрка 8 2 5 1 7 - 17 7
    8 Скала 09 Стрий 8 2 5 1 6 - 20 7
    9 Динамо 09 Янева (Ф) 8 0 8 0 3 - 29 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ДЮСШ Рух 09-Б 5 4 0 1 20 - 3 13
    2 ФК Львів 10 5 4 1 0 12 - 7 12
    3 СФК Янів 09 5 2 2 1 8 - 6 7
    4 Спарта 09 Львів 5 2 3 0 8 - 10 6
    5 Динамо 09 Янева (С) 5 2 3 0 6 - 10 6
    6 Клуб Лева 09 Центр 5 0 5 0 2 - 20 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Карпати 10-2 Львів 7 6 1 0 21 - 3 18
    2 КЗ ДЮСШ КАРПАТИ 11 6 4 1 1 17 - 7 13
    3 Клуб Лева 10 Львів 6 3 1 2 12 - 5 11
    4 Покрова 10 Львів 6 3 3 0 7 - 12 9
    5 Динамо 11 Львів 7 2 3 2 10 - 12 8
    6 ДЮСШ Рух 10 6 1 5 0 5 - 23 3
    7 Клуб Лева 11-2 6 0 5 1 2 - 12 1
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Прайд 10 Львів 6 4 0 2 19 - 14 14
    2 Карпати 10-1 Львів 6 4 2 0 10 - 8 12
    3 Скала 10 Стрий 6 2 1 3 17 - 9 9
    4 Клуб Лева 11-1 6 2 2 2 5 - 5 8
    5 ФК Львів 11 6 1 2 3 9 - 7 6
    6 ФК Львів 10-2 6 1 3 2 11 - 13 5
    7 Юніон Спорт 10 6 0 4 2 4 - 19 2
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ФК Вугільник 10 5 4 0 1 13 - 5 13
    2 Динамо 10 Львів 5 4 1 0 14 - 4 12
    3 ФК Львів 11-2 6 3 2 1 11 - 8 10
    4 Карпати 10-3 Львів 4 2 2 0 14 - 3 6
    5 Еколенд 10 Львів 4 1 1 2 8 - 10 5
    6 ФК Львів 10 Стрий. 4 1 3 0 7 - 11 3
    7 ДЮСШ Рух 10-2 3 0 3 0 4 - 17 0
    8 Клуб Лева 10 (40 шк.) 3 0 3 0 2 - 15 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ДЮСШ Рух 11-1 5 4 1 0 22 - 3 12
    2 Прайд 10-2 Львів 5 4 1 0 24 - 8 12
    3 КІВС-Футзал 10 Львів 5 4 1 0 13 - 13 12
    4 Галичина 10 Львів 4 3 1 0 20 - 3 9
    5 ФК Львів 10-3 4 2 2 0 12 - 11 6
    6 ФК Янтарний 10 5 2 3 0 9 - 15 6
    7 Пошук 10 Львів 5 0 5 0 4 - 18 0
    8 ФК Місто 10 5 0 5 0 5 - 38 0
    Місце Команди Матчі Перемога Нічия Поразка З/П М'ячі Очки
    1 ФК Янтарний 11 5 5 0 0 28 - 4 15
    2 Клуб Лева 11-3 5 4 0 1 21 - 5 12
    3 ДЮСШ Рух 11-2 5 3 0 2 18 - 12 9
    4 СФК Янів 11 5 2 0 3 10 - 21 6
    5 ЛКС Погонь 11 5 1 0 4 3 - 23 3
    6 ДЮСШ Рух 11-3 5 0 0 5 4 - 19 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Карпати 11-2 Львів 5 4 0 1 9 - 2 13
    2 СК Леви 11 Львів 5 3 1 1 14 - 4 10
    3 Динамо 11 Янева 5 2 1 2 7 - 6 8
    4 Динамо-2 11 Лев. 5 2 3 0 8 - 7 6
    5 КІВС-Футзал 11 Львів 5 1 3 1 3 - 9 4
    6 ФК Львів 11-3 5 0 4 1 2 - 15 1
    Місце Команди Матчі Перемога Нічия Поразка З/П М'ячі Очки
    1 Прайд 12-1 Львів 5 5 0 0 41 - 7 15
    2 ФК Львів 12-1 5 3 0 2 19 - 9 9
    3 Карпати 12 Львів 4 3 0 1 16 - 15 9
    4 ДЮСШ Рух 12-2 5 3 0 2 16 - 12 9
    5 ДЮСШ Рух 12-1 2 2 0 0 4 - 0 6
    6 Клуб Лева 12 Львів 3 2 0 1 13 - 13 6
    7 Юніон Спорт 12 4 2 0 2 17 - 26 6
    8 Динамо 12 Янева 3 1 0 2 11 - 14 3
    9 Скала 12 Стрий 6 1 0 5 7 - 22 3
    10 Прайд 12-2 Львів 3 0 0 3 6 - 19 0
    11 ФК Львів 12-2 4 0 0 4 6 - 19 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ФК Львів 13 5 5 0 0 52 - 7 15
    2 Клуб Лева 13 3 3 0 0 36 - 5 9
    3 Динамо 13 Львів 3 1 1 1 11 - 10 4
    4 Карпати 13 Львів 2 1 1 0 13 - 5 3
    5 ДЮСШ Жидачів 13 3 1 2 0 8 - 25 3
    6 Лідер 13 4 0 3 1 11 - 22 1
    7 Скала 13 Стрий 4 0 4 0 0 - 57 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Еколенд 13 Львів 5 4 1 0 36 - 18 12
    2 Карпати 13-2 Львів 4 3 0 1 31 - 7 10
    3 Прайд 13 Львів 4 3 0 1 24 - 6 10
    4 ДЮСШ Рух 13 3 3 0 0 27 - 5 9
    5 No Limits 13 4 3 1 0 13 - 11 9
    6 Пошук 13 Львів 5 2 3 0 12 - 19 6
    7 Юніон Спорт Муроване 13 6 2 4 0 18 - 34 6
    8 ФК Львів 13-2 3 0 2 1 3 - 6 1
    9 Галичина 13 4 0 3 1 10 - 21 1
    10 Динамо 13-2 Лев. 3 0 3 0 4 - 20 0
    11 Юніон Спорт Ямпіль 13 3 0 3 0 4 - 35 0
    Місце Команди Матчі Перемога Нічия Поразка З/П М'ячі Очки
    1 ФК Львів 14 сині 6 5 0 1 34 - 16 15
    2 Лідер 14 Червоноград 6 4 0 2 31 - 13 12
    3 Карпати 14-1 Львів 3 3 0 0 19 - 5 9
    4 Скала 14 Стрий 4 1 1 2 7 - 12 4
    5 Клуб Лева 14 3 1 0 2 6 - 11 3
    6 ФК Львів 14 білі 4 0 1 3 7 - 28 1
    7 ДЮСШ Рух 14-1 2 0 0 2 2 - 5 0
    8 Динамо 14 Лев. 2 0 0 2 1 - 17 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Динамо 14-1 Янева 5 5 0 0 48 - 2 15
    2 Лідер 14-2 Червоноград 6 5 1 0 29 - 9 15
    3 ФК Місто 14-1 4 3 1 0 26 - 11 9
    4 Клуб Лева 14 Центр 4 3 1 0 20 - 6 9
    5 ФК Львів 14 синьо-білі 6 2 4 0 19 - 39 6
    6 СК Леви 14 Львів 4 0 4 0 2 - 18 0
    7 ФК Львів 15 4 0 4 0 6 - 32 0
    8 ДЮСШ Рух 14-2 3 0 3 0 1 - 34 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Прайд 14 Львів 5 3 1 1 34 - 11 10
    2 СФК Янів 14 3 3 0 0 16 - 2 9
    3 Рух Кідс 14 2 2 0 0 11 - 3 6
    4 Карпати 14-2 Львів 2 1 0 1 5 - 2 4
    5 Спарта 14 Львів 4 1 3 0 11 - 19 3
    6 Юніон Спорт 14 4 1 3 0 9 - 17 3
    7 Динамо 14-2 Янева 0 0 0 0 - 0
    8 ФК Місто 14-2 4 0 4 0 6 - 38 0

    НАСТУПНІ МАТЧІ

    РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

    14.11.2021 12:00
    КЗ ДЮСШ Карпати U-17 2 : 0 ДЮСШ-2 Луцьк U-17
    13.11.2021 12:00
    ФЦ Ковель-Волинь U-17 0 : 0 ФК Галичина U-17
    Покрова U-17 1 : 1 ФК Шахтар U-17
    ЛФК Адреналін U-17 2 : 4 ФСК Янтарний U-17
    ФК Динамо U-17 3 : 1 ФК Вараш U-17

    "Моршинська осінь 2022": виступи на рівні від "Динамо-2011"

    Рейтинг користувача: 4 / 5

    Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
     
    Минулими вихідними, 18-20 листопада, у курортному містечку Моршин, що на Львівщині, відбулися вже традиційні змагання "Моршинська осінь" серед учасників 2011 року народження. "Динамівці", які були представлені двома командами, зайняли гідні позиції серед маститих опонентів.

    Окрім підопічних Артема Фіалковського, участь у турнірі оформили ще 12 колективів, а саме: АФ "Моршин", ФК "Львів білі", ФК "Львів сині", ФСК "Чернівці", ДЮСШ "Новояворівськ", ФЦ "Скала 2012" (Стрий), "Еколенд" (Львів), ДЮСШ "Долина", ДЮСШ "Бердичів", "Ігровець" (Калуш), "Мункач" (Мукачево) та "Ураган" (Івано-Франківськ). 

    Спершу колективи було поділено на дві групи по 7 колективів порівну. За підсумками групового раунду "Динамо-1" вийшло до стикових протистоянь із четвертого місця, а "Динамо-2" - з третього. 

    Обидва поєдинки плей-оф були для "синьо-білих" особливо багатими на захопливість та емоції. "Динамо-2" у конкурентноздатній дуелі таки зуміло зламати хід зустрічі на власну користь і вибороти п'яту підсумкову сходинку у матчі з ДЮСШ "Бердичів" - 2:0. "Динамо-1" свою гру проводило із ФСК "Чернівці". Основний час двобою завершився нічиєю 0:0. У серії ж післяматчевих пенальті більш влучними були представники буковинської землі - 2:0. 

    Як наслідок - 5 та 8 позиції командному заліку для "динамівців". Дуже непоганий результат, враховуючи всеукраїнський рівень змагань та солідний перелік колективів-учасників. Свої нагороди як "кращі гравці команд" також отримали наші Дем'ян Ферендович та Дмитро Садовський. Останній, до речі, зумів класно себе зарекомендувати у власний День народження.

    Пишаємося такими успіхами юних представників "Динамо" та бажаємо і надалі збагачувати полицю із нагородами та демонструвати прогрес від матчу до матчу.

    Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

    ДЮФА «Динамо» Львів, 2012-2022. Всі права захищено.
    При використанні матеріалів сайту, посилання на www.fcdynamo.lviv.ua є обов'язковим.