ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ

    «ДИНАМО» ЛЬВІВ

    МИ ЦЕ -ФУТБОЛ ВІД 4 ДО 17 РОКІВЛІЦЕНЗОВАНІ ТРЕНЕРИЯКІСНІ ТРЕНУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ТУРНІРИМІЖНАРОДНІ ТУРНІРИФУТБОЛЬНА РОДИНАДИНАМО ЛЬВІВ

    Вихованець "Динамо" Артур Гричук став "збірником" України

    arrow_forward

    "Динамо-Янева" (2009) - володар головного трофею ДЮФЛ Львівщини

    arrow_forward

    "Моршинська осінь 2022": виступи на рівні від "Динамо-2011"

    arrow_forward

    "Ruh Kids Cup": особливі успіхи "Динамо-2015"

    arrow_forward

    "Ексдинамівець" Святослав Боцьків дебютував у Юнацькій лізі УЄФА

    arrow_forward

    ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 КЗ ДЮСШ Карпати U-17 11 10 0 1 29 - 4 31
    2 Покрова U-17 11 9 1 1 33 - 10 28
    3 ДЮСШ-2 Луцьк U-17 11 6 4 1 23 - 16 19
    4 ЛФК Адреналін U-17 11 5 4 2 18 - 15 17
    5 ФЦ Ковель-Волинь U-17 11 3 2 6 10 - 9 15
    6 ФК Динамо U-17 11 4 5 2 13 - 21 14
    7 ФК Шахтар U-17 11 2 5 4 5 - 12 10
    8 ФСК Янтарний U-17 11 2 7 2 13 - 18 8
    9 ФК Галичина U-17 11 0 6 5 11 - 26 5
    10 ФК Вараш U-17 11 1 8 2 7 - 31 5
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 КЗ ДЮСШ Карпати U-15 11 8 0 3 30 - 8 27
    2 ФЦ Ковель-Волинь U-15 11 7 1 3 30 - 9 24
    3 ЛФК Адреналін U-15 11 7 2 2 25 - 10 23
    4 ФК Динамо U-15 11 5 3 3 17 - 13 18
    5 Покрова U-15 11 4 2 5 15 - 9 17
    6 ФСК Янтарний U-15 11 4 4 3 10 - 15 15
    7 ФК Шахтар U-15 11 2 6 3 9 - 21 9
    8 ФК Вараш U-15 11 2 7 2 7 - 21 8
    9 ДЮСШ-2 Луцьк U-15 11 2 8 1 10 - 29 7
    10 ФК Галичина U-15 11 0 8 3 11 - 29 3
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ДЮСШ Рух 09-А 8 8 0 0 46 - 2 24
    2 Динамо 09 Лев. 8 5 1 2 11 - 4 17
    3 СК Леви 09 Львів 8 4 2 2 11 - 9 14
    4 Юніон Спорт 09 Ямпіль 8 3 2 3 6 - 8 12
    5 No Limits 09 Львів 8 3 3 2 13 - 13 11
    6 ДЮСШ Рух 09-В 8 2 3 3 6 - 7 9
    7 Лідер 09 Бібрка 8 2 5 1 7 - 17 7
    8 Скала 09 Стрий 8 2 5 1 6 - 20 7
    9 Динамо 09 Янева (Ф) 8 0 8 0 3 - 29 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ДЮСШ Рух 09-Б 5 4 0 1 20 - 3 13
    2 ФК Львів 10 5 4 1 0 12 - 7 12
    3 СФК Янів 09 5 2 2 1 8 - 6 7
    4 Спарта 09 Львів 5 2 3 0 8 - 10 6
    5 Динамо 09 Янева (С) 5 2 3 0 6 - 10 6
    6 Клуб Лева 09 Центр 5 0 5 0 2 - 20 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Карпати 10-2 Львів 7 6 1 0 21 - 3 18
    2 КЗ ДЮСШ КАРПАТИ 11 6 4 1 1 17 - 7 13
    3 Клуб Лева 10 Львів 6 3 1 2 12 - 5 11
    4 Покрова 10 Львів 6 3 3 0 7 - 12 9
    5 Динамо 11 Львів 7 2 3 2 10 - 12 8
    6 ДЮСШ Рух 10 6 1 5 0 5 - 23 3
    7 Клуб Лева 11-2 6 0 5 1 2 - 12 1
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Прайд 10 Львів 6 4 0 2 19 - 14 14
    2 Карпати 10-1 Львів 6 4 2 0 10 - 8 12
    3 Скала 10 Стрий 6 2 1 3 17 - 9 9
    4 Клуб Лева 11-1 6 2 2 2 5 - 5 8
    5 ФК Львів 11 6 1 2 3 9 - 7 6
    6 ФК Львів 10-2 6 1 3 2 11 - 13 5
    7 Юніон Спорт 10 6 0 4 2 4 - 19 2
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ФК Вугільник 10 5 4 0 1 13 - 5 13
    2 Динамо 10 Львів 5 4 1 0 14 - 4 12
    3 ФК Львів 11-2 6 3 2 1 11 - 8 10
    4 Карпати 10-3 Львів 4 2 2 0 14 - 3 6
    5 Еколенд 10 Львів 4 1 1 2 8 - 10 5
    6 ФК Львів 10 Стрий. 4 1 3 0 7 - 11 3
    7 ДЮСШ Рух 10-2 3 0 3 0 4 - 17 0
    8 Клуб Лева 10 (40 шк.) 3 0 3 0 2 - 15 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ДЮСШ Рух 11-1 5 4 1 0 22 - 3 12
    2 Прайд 10-2 Львів 5 4 1 0 24 - 8 12
    3 КІВС-Футзал 10 Львів 5 4 1 0 13 - 13 12
    4 Галичина 10 Львів 4 3 1 0 20 - 3 9
    5 ФК Львів 10-3 4 2 2 0 12 - 11 6
    6 ФК Янтарний 10 5 2 3 0 9 - 15 6
    7 Пошук 10 Львів 5 0 5 0 4 - 18 0
    8 ФК Місто 10 5 0 5 0 5 - 38 0
    Місце Команди Матчі Перемога Нічия Поразка З/П М'ячі Очки
    1 ФК Янтарний 11 5 5 0 0 28 - 4 15
    2 Клуб Лева 11-3 5 4 0 1 21 - 5 12
    3 ДЮСШ Рух 11-2 5 3 0 2 18 - 12 9
    4 СФК Янів 11 5 2 0 3 10 - 21 6
    5 ЛКС Погонь 11 5 1 0 4 3 - 23 3
    6 ДЮСШ Рух 11-3 5 0 0 5 4 - 19 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Карпати 11-2 Львів 5 4 0 1 9 - 2 13
    2 СК Леви 11 Львів 5 3 1 1 14 - 4 10
    3 Динамо 11 Янева 5 2 1 2 7 - 6 8
    4 Динамо-2 11 Лев. 5 2 3 0 8 - 7 6
    5 КІВС-Футзал 11 Львів 5 1 3 1 3 - 9 4
    6 ФК Львів 11-3 5 0 4 1 2 - 15 1
    Місце Команди Матчі Перемога Нічия Поразка З/П М'ячі Очки
    1 Прайд 12-1 Львів 5 5 0 0 41 - 7 15
    2 ФК Львів 12-1 5 3 0 2 19 - 9 9
    3 Карпати 12 Львів 4 3 0 1 16 - 15 9
    4 ДЮСШ Рух 12-2 5 3 0 2 16 - 12 9
    5 ДЮСШ Рух 12-1 2 2 0 0 4 - 0 6
    6 Клуб Лева 12 Львів 3 2 0 1 13 - 13 6
    7 Юніон Спорт 12 4 2 0 2 17 - 26 6
    8 Динамо 12 Янева 3 1 0 2 11 - 14 3
    9 Скала 12 Стрий 6 1 0 5 7 - 22 3
    10 Прайд 12-2 Львів 3 0 0 3 6 - 19 0
    11 ФК Львів 12-2 4 0 0 4 6 - 19 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 ФК Львів 13 5 5 0 0 52 - 7 15
    2 Клуб Лева 13 3 3 0 0 36 - 5 9
    3 Динамо 13 Львів 3 1 1 1 11 - 10 4
    4 Карпати 13 Львів 2 1 1 0 13 - 5 3
    5 ДЮСШ Жидачів 13 3 1 2 0 8 - 25 3
    6 Лідер 13 4 0 3 1 11 - 22 1
    7 Скала 13 Стрий 4 0 4 0 0 - 57 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Еколенд 13 Львів 5 4 1 0 36 - 18 12
    2 Карпати 13-2 Львів 4 3 0 1 31 - 7 10
    3 Прайд 13 Львів 4 3 0 1 24 - 6 10
    4 ДЮСШ Рух 13 3 3 0 0 27 - 5 9
    5 No Limits 13 4 3 1 0 13 - 11 9
    6 Пошук 13 Львів 5 2 3 0 12 - 19 6
    7 Юніон Спорт Муроване 13 6 2 4 0 18 - 34 6
    8 ФК Львів 13-2 3 0 2 1 3 - 6 1
    9 Галичина 13 4 0 3 1 10 - 21 1
    10 Динамо 13-2 Лев. 3 0 3 0 4 - 20 0
    11 Юніон Спорт Ямпіль 13 3 0 3 0 4 - 35 0
    Місце Команди Матчі Перемога Нічия Поразка З/П М'ячі Очки
    1 ФК Львів 14 сині 6 5 0 1 34 - 16 15
    2 Лідер 14 Червоноград 6 4 0 2 31 - 13 12
    3 Карпати 14-1 Львів 3 3 0 0 19 - 5 9
    4 Скала 14 Стрий 4 1 1 2 7 - 12 4
    5 Клуб Лева 14 3 1 0 2 6 - 11 3
    6 ФК Львів 14 білі 4 0 1 3 7 - 28 1
    7 ДЮСШ Рух 14-1 2 0 0 2 2 - 5 0
    8 Динамо 14 Лев. 2 0 0 2 1 - 17 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Динамо 14-1 Янева 5 5 0 0 48 - 2 15
    2 Лідер 14-2 Червоноград 6 5 1 0 29 - 9 15
    3 ФК Місто 14-1 4 3 1 0 26 - 11 9
    4 Клуб Лева 14 Центр 4 3 1 0 20 - 6 9
    5 ФК Львів 14 синьо-білі 6 2 4 0 19 - 39 6
    6 СК Леви 14 Львів 4 0 4 0 2 - 18 0
    7 ФК Львів 15 4 0 4 0 6 - 32 0
    8 ДЮСШ Рух 14-2 3 0 3 0 1 - 34 0
    Місце Команди Матчі Перемога Поразка Нічия З/П М'ячі Очки
    1 Прайд 14 Львів 5 3 1 1 34 - 11 10
    2 СФК Янів 14 3 3 0 0 16 - 2 9
    3 Рух Кідс 14 2 2 0 0 11 - 3 6
    4 Карпати 14-2 Львів 2 1 0 1 5 - 2 4
    5 Спарта 14 Львів 4 1 3 0 11 - 19 3
    6 Юніон Спорт 14 4 1 3 0 9 - 17 3
    7 Динамо 14-2 Янева 0 0 0 0 - 0
    8 ФК Місто 14-2 4 0 4 0 6 - 38 0

    НАСТУПНІ МАТЧІ

    РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

    14.11.2021 12:00
    КЗ ДЮСШ Карпати U-17 2 : 0 ДЮСШ-2 Луцьк U-17
    13.11.2021 12:00
    ФЦ Ковель-Волинь U-17 0 : 0 ФК Галичина U-17
    Покрова U-17 1 : 1 ФК Шахтар U-17
    ЛФК Адреналін U-17 2 : 4 ФСК Янтарний U-17
    ФК Динамо U-17 3 : 1 ФК Вараш U-17

    "Ruh Kids Cup": особливі успіхи "Динамо-2015"

    Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
     
    На початку листопада у Львові відбувся турнір "Ruh Kids Cup" серед дітей 2015 року народження. Змагання відзначилися своєю медійністю та високим рівнем команд-учасниць, серед яких, зокрема, було і львівське "Динамо".

    Найголовнішим організаційним моментом стало те, що юні виконавці за умовами турніру здійснили перехід на паркет. Змагання відбулися у новозбудованому спортазі комплексу "Emily Resort". Представити своє місто на турнірі такого серйозного рангу зголосилися 16 колективів, а саме: "Мрія" (Хмельницький), ДЮСШ "Рух" (Львів), "Джуніор" (Львів), ФК "Любарт, ДЮФК "Леви" (Козятин), НФК "Ураган" (Івано-Франківськ), "Лідер" (Червоноград), "Динамо" (Львів), "Viva-Cup" (Хмельницький), "Рух" (Івано-Франківськ), ФК "Покрова", ФК "Кіцмань", "Лідер" (Рівне), "Рух-40" (Львів), "Чемпіон" (Тернопіль) та ФК "Львів".

    У рамках групового етапу "динамівці" перемогли івано-франківський "Ураган" (2:0), зіграли внічию з червоноградським "Лідером" (0:0) та одного разу поступилися козятинським "Левам" (2:4). Такі результати дозволили нашим хлопцям вийти до Золотої ліги турніру. 

    У рамках групового етапу Золотої ліги нам належало зустрітись із найкращими колективами змагань. Двічі поступившись ФК "Кіцмань" та ФК "Львів" відповідно, вже навіть теоретичних шансів на вихід до боротьби за медалі ми не мали. Втім, на завершення групового раунду Золотої ліги голосно грюкнули дверима, відібравши очки у майбутнього фіналіста, господаря змагань - ДЮСШ "Рух" (Львів).

    Перша стикова зустріч за 5-8 місця трапилася зі старими знайомими. Цього разу "Леви" із Козятина отримали спортивну помсту, поступившись підопічним Вадима Крета із рахунком 1:2. У поєдинку за підсумкову 5-6 сходинку "динамівці" лише у серії післяматчевих пенальті поступилися потужному колективу "Viva-Cup" (Хмельницький).

    Як наслідок - 6 позиція і другий показник серед усіх львівських команд. Дуже гідний результат як для дебютного турніру в залі.

    Окрім командних нагород, ми отримали також індивідуальні відзнаки. "Кращий захисник турніру" - Василь Барабаш. "Кращий гравець команди" - Остап Романишин.

    Окрім нагородження, позитивні емоції наші хлопці також отримали від спілкування з гравцями донецького "Шахтаря" та збірної України. Сергій Кривцов, Микола Матвієнко та Андрій П'ятов завітали на автограф-сесію до юних вихованців "Динамо" по завершенні змагань.

    Пишаємося успіхами наших хлопців та бажаємо подальших звершень на розлогому футбольному шляху!

    Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

    ДЮФА «Динамо» Львів, 2012-2022. Всі права захищено.
    При використанні матеріалів сайту, посилання на www.fcdynamo.lviv.ua є обов'язковим.