ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ

«ДИНАМО» ЛЬВІВ

МИ ЦЕ -ФУТБОЛ ВІД 4 ДО 17 РОКІВЛІЦЕНЗОВАНІ ТРЕНЕРИЯКІСНІ ТРЕНУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ТУРНІРИМІЖНАРОДНІ ТУРНІРИФУТБОЛЬНА РОДИНАДИНАМО ЛЬВІВ

Відкритий Кубок Львова: "Динамо-2014" (Львів) - володар "срібла"

arrow_forward

Перша ліга ДЮФЛУ: дебютні очки нового сезону віднайшли у Вараші

Кубок Дрогобича: "Динамо-2011" (Львів) - беззаперечний чемпіон

Чемпіонат України: анонс зустрічі з ФК "Вараш"

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

У суботу, 11 вересня, відбулися матчі другого туру Першої ліги ДЮФЛУ сезону 21/22. У рамках звітного ігрового дня ФК "Динамо" (Львів) на виїзді зустрічався з ФК "Вараш".

Ще напередодні виїзду до Рівненської області, де і розташований Вараш, "динамівці" задекларували свої зазіхання на максимум очок у дуелі. Перший тур нового чемпіонату видався невдалим для наших команд U-15 та U-17, тому слід було якомога швидше реабілітовуватись.

Активно такий план на гру вже зі стартових миттєвостей протистояння намагалися втілити у реальність підопічні Тараса Гамарника. "Динамівці" U-17 просто-таки перегравали своїх однолітків у всіх компонентах. Починаючи від захисних дій, завершуючи швидкістю роботи з м'ячем та логікою власних атакувальних дій. Вже після першої третини тайму львів'яни могли робити перевагу у рахунку очевидною, але щоразу бракувало фарту попереду. Багато моментів наші хлопці просто змарнували.

У другому таймі картина суттєво не змінилася. Знову ж таки тотальна домінація "динамівців", яка у забиті м'ячі, на жаль, так і не конвертувалася. 0:0 і це той випадок, коли команда насправді втратила два очки, а не заробила одне. Переконані, що надалі наші хлопці будуть показувати ще більш впевнену гру. У будь-якому випадку будемо вболівати виключно за це.

Згодом відбулася зустріч колективів U-15. Відверто кажучи, цей двобій чимось нагадав поєдинок команд U-17. "Синьо-білі" знову взяли гру під свій контроль та диктували перебіг подій у матчі. Головною відмінністю двох вище згаданих протистоянь було тільки те, що молодші "динамівці" свої гольові нагоди реалізували сповна. Спершу гол Романа Мазурака на 6 хвилині, а згодом реалізований пенальті від Мар'яна Савки зробили перевагу наших хлопців у рахунку доволі впевненою.

У другому таймі "Динамо U-15" довершило справу ще двома м'ячами. Гол Мар'яна Савки на цей раз з гри після класного розрізного пасу від Сергія Вацяка та вдалий пенальті від Андріана Березяка довели справу до розгрому. 0:4 - "Динамо U-15" здобуло першу звитягу у новому сезоні.

Хочеться вірити, що такі задовільні результати "динамівців" - лише початок успішних виступів. У поточному чемпіонаті бажаємо виключно перемог.