Напередодні святкування Старого Нового року підрізаємо хвости, які залишились у важкому, але насиченому на незабутні події для "динамівців" 2020-му році. Поступово публікуватимемо новини, які тим чи іншим чином спершу пройшли повз увагу, але, тим не менш, варті виходу у світ. На черзі "бронзовий" успіх ФК "Динамо-Янева" (Львів) (2012) у турнірі "Кубок Талантів-2020", що його організувала ЛАФ.

7 грудня колектив "динамівських" хлопчаків 2012 року народження виступав на доволі престижному турнірі від Львівської асоціації футболу - "Кубок талантів". Змагання зібрали 8 якісних дитячих команд. Варто відзначити, що, окрім львівських та обласних колективів, участь взяли також ФК "Полісся" (Житомир) та ФК "Буковина" (Чернівці), що додавало турніру всеукраїнського шарму.

Спершу колективи-учасники були порівну поділені на дві групи. "Динамо" виступало у групі "А", де протистояло командам "Рух" (Винники), "Полісся" (Житомир) та ФК "Львів-2". Зігравши у рамках групового етапу тричі внічию з однаковим рахунком 1:1, підопічним Артема Фіалковського таки вдалося вийти до стадії півфіналу. Там "динамівці" зустрілися з чернівецькою "Буковиною". Основний час тієї дуелі завершився знову ж таки з рахунком 1:1. Втім, враховуючи те, що до фіналу мав пробитись лише один із учасників, переможця необхідно було з'ясувати. У серії пенальті наші хлопці, на жаль, поступилися. Протистояння за третю підсумкову сходинку змагань розгорнулося між "Динамо-Янева" та ФК "Львів-1". У заключному для себе матчі на "Кубку Талантів" наша команда розтрощила своїх суперників 5:0 та додала до "динамівського" музею нагород ще один комплект медалей.

"Кращим захисником турніру" визнали Віталія Заплотинського.

Дякуємо юним "динамівцям" за те, що гідно представляють нашу академію на турнірах хорошого рівня. Бажаємо подальших успіхів та нових звершень.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)

Facebook-сторінка