Напередодні святкування Старого Нового року підрізаємо хвости, які залишились у важкому, але насиченому на незабутні події для "динамівців" 2020-му році. Поступово публікуватимемо новини, які тим чи іншим чином спершу пройшли повз увагу, але, тим не менш, варті виходу у світ. На черзі перемога ФК "Динамо" (Львів) (2012) у турнірі "Осінній Кубок-2020", що його організувала ЛАФ.

18 листопада команда наших хлопців 2012 року народження виступала у Другій лізі "Осіннього Кубка-2020". Окрім "динамівців", участь брали також колективи: ФК "Олика", ФК "Рух-2" (Винники), "Футбол Кідс-2" (Львів), ФК "Львів-2", "Юніон-Спорт" (Муроване), "Карпати-2" (Львів), "Клуб Лева-2" (Львів), "Каплан" (Львів) та ДЮСШ "Янтар" (Новояворівськ).

Спершу команди було поділено порівну на дві групи. Підопічні Івана Карапінки виступали у пентеті "Б", де протистояли колективам "Карпати-2", "Клуб Лева-2", "Каплан" та ДЮСШ "Янтар". Здобувши у рамках групового раунду 6 залікових пунктів, наші хлопці зуміли вийти з другого місця до напівфінальних двобоїв. В 1/2 фіналу наша команда мінімально здолала "Футбол Кідс-2" - 1:0. У вирішальному поєдинку турніру зійшлися з ФК "Юніон-Спорт" (Муроване). Продемонструвавши якісну гру, зуміли дотиснути свого опонента та здобути перемогу з рахунком 2:0. У підсумку - ще один "золотий" трофей на широку "динамівську" полицю.

"Кращим гравцем турніру" також визнали нашого Лева Герасима.

Дякуємо юним "динамівцям" за те, що гідно представляють нашу академію на турнірах хорошого рівня. Бажаємо подальших успіхів та нових звершень.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)

Facebook-сторінка