Заключний місяць року завжди пістрявіє чималою кількістю дитячо-юнацьких футбольних змагань на Львівщині. Не гребують брати участь та здобувати медалі у них і «динамівські» команди, зокрема, колектив хлопців 2006 року народження.

Турнірний грудень підопічні Ореста Паппа розпочали представництвом у популярних змаганнях від Львівської асоціації футболу – «Кубок талантів». Спершу усі команди-учасниці звітних змагань було поділено на групи по 3 колективи у кожній. «Динамівці» виступали у тріо разом із ФК «Карпати-07» (Львів) та СФК «Янів» (Івано-Франкове). Здобувши один заліковий пункт у протистоянні з «карпатівцями» та перемігши «Янів», наші футболісти зуміли вийти до другого етапу змагань.

У другому етапі «Кубка талантів» «Динамо-2006» змагалося проти однолітків з винниківського «Руху» та ФК «Карпати-06» (Львів). Продемонструвавши гідну та конкурентноздатну гру, наші хлопці, на жаль, таки не змогли бодай одного разу відібрати очки у своїх іменитих опонентів. «Руху» поступилися 1:2, а спецкласу львівських «Карпат» - 1:3. Таким чином «динамівці» завоювали третю сходинку змагань.

Вже незабаром опісля турніру від ЛАФ, підопічні Ореста Паппа спробували свої сили у всеукраїнських змаганнях «Christmas Cup», які традиційно у львівських спортзалах проводить організація «Uagoal». З-поміж 12 колективів з усієї України «динамівці» стали найкращими, здобувши головний трофей змагань. Варто відзначити, що за увесь турнірний шлях «синьо-білі» навіть жодного разу не зазнавали гіркоти поразки. У фіналі змагань «Динамо-06» (Львів) у серії післяматчевих пенальті було сильнішим за київську ДЮСШ-26-1.

Ігрову частину першого місяця зими у своєму коментарі підсумував наставник «Динамо-06» (Львів) Орест Папп:

«Двічі брали участь у хорошого рівня змаганнях і двічі здобули у них медалі. Вважаю, що такий показник можна вважати справді непоганим. Промовистим фактом для мене слугує також те, що тепер ми постійно нав’язуємо класну боротьбу та демонструємо характер у зустрічах з тим-таки «Рухом» або ж «Карпатами». Як тільки ми почали роботу з «динамівським» 2006 роком, то цим самим командам могли поступитися під десять м’ячів. Зараз ситуація кардинально інша і це тішить. Означає, що ми працюємо недаремно, є прогрес. Якщо хлопці і надалі продовжуватимуть у тому ж дусі, то, безперечно, визначних перемог та здобутків довго чекати не доведеться. Користуючись нагодою, хочу також привітати своїх підопічних з прийдешніми новорічними святами та побажати, аби у Новому році той позитивний ритм, який був на завершення 2020 року, продовжився, а хороші результати примножувалися».