"Динамівські" колективи один за одним поступово йдуть у зимову відпустку. Доволі оригінальним чином завершила ігрову частину сезону команда "Динамо-2009" (Львів), яка тренується під пильним керівництвом наставника Артема Фіалковського.

У суботу, 25 грудня, на базі "Динамо" (вул. Янева, 10) відбувся дружній поєдинок між гравцями команди "Динамо-2009" (Львів) та їхніми батьками. Такий товариський матч мав на меті подарувати приємні враження від спільно проведеного часу як юним спортсменам, так і всім присутнім на події. До речі, стосовно гостей такого виставкового протистояння, то вони теж заслуговували уваги. Мабуть, найбільш іменитим таки був легендарний гравець львівських "Карпат", а нині наставник першолігового "Агробізнеса" Олександр Чижевський.

Щодо підсумків двобою, то перемогу здобули маленькі футболісти, які здолали своїх більш досвідчених опонентів з рахунком 13:11. Загалом, подія минула у справжній сімейній атмосфері та подарувала чимало радісних емоцій усім учасникам. 

По завершенні ігрової частини тренування хлопчаки та їхні батьки вдосхочу наробили світлин разом з відомою футбольною особистістю Олександром Чижевським та подякували йому за відвідини такого урочистого дійства.

ДЮФА "Динамо" (Львів), користуючись нагодою, хоче привітати підопічних Артема Фіалковського із завершенням насиченої першої половини сезону. Бажаємо і надалі працювати у тому ж дусі.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)

Facebook-сторінка