У суботу, 26 грудня, свій День народження відзначає один із тренерів ДЮФА "Динамо" (Львів) Роман Сачко. З цієї нагоди уся "динамівська" сім'я дарує уродиннику найпалкіші привітання.

Що б там не казали про банальність "щастя-здоров'я", але бажати це просто-таки необхідно. Враховуючи особливо те, у який нелегкий час живемо. Зичимо Романові також неабиякої вдачі та уміння зреалізувати усе задумане на папері у реальний перебіг подій. Всіляких здобутків на тренерській лаві. Нехай підопічні на полі демонструють виключно усі наставницькі задуми та суміжно з хорошими результатами показують стабільний ігровий прогрес. Нехай, окрім кубків та медалей, постійно переслідує гордість за власних вихованців.

Бажаємо Романові, поміж тим, також чимало позитивних вражень та емоцій. Нехай доля завжди розкидає на життєвому шляху приводи для щирих усмішок. Вірних друзів, які у найбільш відповідальний момент підставлять мужнє плече. Зичимо сімейного благополуччя, здоров'я рідним, взаєморозуміння та добробуту. Хай кожен вирішальний крок чи рішення буде зваженим та у підсумку вдалим.

Бажаємо, аби Господь завжди благословляв на добрі починання, а Богородиця захищала від злих очей. Мирного неба над головою та рідної землі під ногами!

З Днем народження!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)

Facebook-сторінка