Протягом 14-17 грудня у Львові відбувся всеукраїнський дитячий футбольний турнір у залі "Christmas Cup". Змагання відбувалися, зокрема, у віковій категорії хлопців 2011 року народження. За підсумками розіграшу найбільш продуктивно виступити вдалося "динамівцям".

Варто відзначити, що у тих змаганнях брали участь одразу дві команди "Динамо" (Львів), яким за результатами турніру вдалося вибороти "золоті" та "срібні" нагороди відповідно. Окрім підопічних Михайла Музики, виступали на "Christmas Cup" також "Чемпіон" (Київ), ФК "Гнівань" (Вінницька обл.), КОДЮСШ "Рось" (Біла Церква) та ФК "Львів".

Церемонія нагородження турніру видалася справді позитивною. У рідному місті "динамівці" здобули найвищі залікові позиції, що не може не заслуговувати уваги. Додамо, що "Кращим гравцем" колективу "Динамо-1" (Львів) став Олександр Дрозд. У складі другої команди "синьо-білих" схожою нагородою відзначили Назара Обаля.

Вітаємо наші команди з непересічними досягненнями та бажаємо і надалі кувати перемоги на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)

Facebook-сторінка