Минулими вихідними команда, зібрана з тренерів, працівників та випускників "динамівської" футбольної академії провела свій перший матч в історії. Колектив "ДинамоІнвест" цього сезону виступатиме у Другій лізі Львівщини з футзалу.

Ідею створення такої команди ми виношували не один рік. Цьогоріч, втім, твердо вирішили, що можемо не тільки працювати у футбольній сфері, але й на майданчику теж здатні багатьом продемонструвати свої можливості. Власне тому, за підтримки постійного партнера нашої академії, - фірми з будівництва спортивних споруд "Dynamo Invest", ми зорганізували колектив однодумців, які прагнутимуть щоразу демонструвати якнайкращі результати та гру, аби "Динамо" (Львів) постійно було на слуху. 

Команду "ДинамоІнвест" (Львів) сформовано з обох президентів нашої академії Романа Синявського та Ярослава Біця. До складу також входять декілька тренерів "Динамо" (Львів), генеральний директор, прес-аташе, а також випускники або працівники клубу. 

Ми розпочали свій шлях з виступів у Другій лізі Львівщини з футзалу. У неділю, 13 грудня, зустрічалися з дублюючим складом ФК "Галицька Здоба", яка ще минулого року виступала у Другій лізі України з футзалу.

Попри будь-які невтішні передматчеві прогнози, наша команда дала гідний бій грізному опоненту та ледь не вирвала сенсаційну перемогу. Поступаючись по ходу протистояння з рахунком 0:3, ми зуміли відігратись та довгий час навіть перемагали 4:3. Втім, знаємо, що футзал дуже динамічна гра і все вирішують буквально долі секунди та миттєва розконцентрація. За 2 хвилини до завершення дуелі "пекарі" рахунок на табло палацу спорту "Галичина" вирівняли, а за 2,5 секунди до фінальної сирени "Здоба" таки вирвала 3 очки. Підсумковий рахунок двобою 5:4 не на нашу користь. За нашу команду забивали: Захар Білецький (двічі), Ігор Наванкевич та Віталій Мосевич. Результат зустрічі довів, що можемо буцатися з будь-яким опонентом. Попереду ще цілий чемпіонат, тому захопливих та емоційних поєдинків буде чимало.

Головна мета такої команди у тому, що усі разом прагнемо ще більше популяризувати бренд "Динамо" (Львів). Надалі будемо уважно слідкувати за успіхам ФК "ДинамоІнвест" (Львів), а також оперативно інформуватимемо усіх вас. Відеоогляд додаємо нижче за посиланням.

Відео АФЛ: Галицька Здоба 2 - ДинамоІнвест (огляд матчу)

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)

Facebook-сторінка