У неділю, 29 листопада, у Львові відбувся турнір "Кубок Прайду" серед команд хлопців 2011 року народження. Змагання відбувалися у спорткомплексі "Електрон" (р-н Рясне-1). Трьома колективами-учасниками була представлена і наша футбольна школа.

Загалом участь у звітному турнірі взяли 12 команд, а саме: "Ера-1" (Соснівка), "Прайд" (Підбірці), "Юніор-Спорт" (Самбір), "Динамо" (Рясне-Руське), ФК "Місто 1441" (Пустомити), "Знесіння" (Львів), "Ера-2" (Соснівка), "Динамо-12" (Львів), ФК "Рава" (Рава-Руська), "Динамо" (Львів), "Прайд" (Львів) та "Прайд-Центр" (Львів).

До боротьби за призові місця наші команди, на жаль, не дотягнули, але кожен "динамівський" колектив доволі непогано себе показував на ігрових майданчиках, демонструючи зуби кожному опоненту чи то у групі, чи то у стиковому матчі. Кожна наша команда на "Кубку Прайду" виконувала свої окремі завдання.

"Динамо-12" (Львів) запам'яталось, перш за все, тим, що виступало на турнірі, який приймав вікову категорію 2011 року народження, складом хлопців на рік молодших. Підопічні Вадима Крета класно діяли командно та вдало протистояли старшим суперникам. Зайнявши 8 місце, "Динамо-12", до речі, у підсумку продемонструвало найкращий показник серед наших колективів.

З метою набуття ігрового досвіду брала участь у змаганнях команда "Динамо" (Львів). Хлопці Артема Фіалковського посіли останню сходинку, втім, запам'яталися своїм характером та бойовим духом.

Мабуть, найбільш пам'ятним "Кубок Прайду" видався для колективу "Динамо" (Рясне-Руське). Справа в тім, що підопічні тренерського тандему Романа Сачка та Романа Павелчака отримали свій перший офіційний ігровий досвід. Юні "динамівці" продемонстрували непоступливий футбол та, безперечно, потішили своїх уболівальників жагою до перемог та видовищними діями на майданчику. Підсумкове 9 місце.

Дякуємо усім нашим командам за участь у різноманітних турнірах та бажаємо подальших успіхів та нових здобутків.

Наостанок додамо, що вже цими вихідними відбудуться змагання за "Кубок Прайду" у вікових категоріях хлопців 2010 та 2012 року народження.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)

Facebook-сторінка