Огляд матчів Динамо 2002 та 2003 років народження.
2002 року народження
Головний тренер - Орест Папп.
Динамо Львів 0 - 3 Поділля Хмельницький.
Вже на шостій хвилині команда Динамо пропустила швидкий гол; після навісу до штрафного майданчику першими на м’яч поспіли гості і відкрили рахунок у матчі.
“Динамівці” намагались виходити в контратаки, однак високий пресинг гостів зіграв свою роль. Під кінець першого тайму гравець Поділля здійснив навіс на дальню штангу, а м’яч, оминувши всіх, залетів у кут воріт - 0 : 2. Були моменти й у Динамо: Арсеній Ковтун прорвався по флангу, обігравши двох захисників, однак в останній момент йому завадили завдати удар. Максим Качор накрутив одразу трьох, але також не зміг пробити. Максим Костюк подавав до штрафної, де Максим Шльомський намагався замкнути, однак воротар поспів на м’яч першим. В декількох моментах Олександр Майоренко - воротар Динамо рятував команду від пропущених голів, однак пропустив втретє: гравець Поділля вдарив сильно і точно - під перекладину - 0 : 3.

2003 року народження
Головний тренер - Михайло Музика.
Динамо Львів 1 - 2 Поділля Хмельницький.

Обидві команди вийшли на поле в надзвичайно бойовому настрої. На шостій хвилині матчу гравець гостів пройшов до штрафного майданчику біля лінії, де Вадим Молоток вибив м’яч з під його ніг, заодно збивши нападаючого гравця. Арбітр вказав на одинадцятиметровий, хоча Вадим зіграв в м’яч. Поділля реалізувало пенальті - 0 : 1.
І ось тоді “динамівці” активізувались. Спершу, після подачі Вадима Молотка, пробивав Максим П’єц - воротар гостів з труднощами перевів м'яч на кутовий. Після подачі кутового все той же Вадим Молоток завдавав удару з ходу - трохи вище воріт. Практично одразу Арсен Зелінський створив два моменти: спершу пройшов двох гравців та пробив - біля штанги, а після цього вдарив здалека, намагаючись перекинути воротаря, однак той вчасно зреагував. Яворів Назар перехопив м'яча та навісив точно на Максима П’єца, тому залишались тільки підставити голову і рахунок став рівний - 1 : 1.
В середині другого тайму Вадим Молоток непогано пробивав зі штрафного, але воротар в падінні відбив удар.
Під завісу матчу у Поділля була можливість пробити штрафний удар з 25 метрів. Макс Породко удар взяв, однак випустив м'яч з рук і той закотився у ворота 1 : 2. Попри кінцевий результат, команди показали однаково хорошу гру, а Динамо заслуговувало як мінімум на нічию.

09.05.2018
Головний тренер Динамо U-19: Дмитро Фіалка.

Вже на п’ятнадцятій хвилині Динамо отримало змогу пробити штрафний удар неподалік від кутового прапорця. Гірник вистроїв стінку, при цьому один з гравців сказав щось судді, за що отримав пряму червону картку, що дуже обурило господарів поля.
А невдовзі одразу два гравці Динамо вийшло на воротаря суперників, однак м’яч пролетів поруч зі штангою. А через декілька хвилин після подачі з кутового на дальню штангу лишалось лише підставити голову, щоб замкнути, однак удар головою вийшов незграбний - мимо.

На старті другого тайму прийшов неймовірної краси гол. Владислав Неберикут відгукнувся на подачу з кутового і п’яткою закинув м’яч воротарю за спину - 1:0.
Динамо продовжило домінувати, створюючи момент за моментом: після удару здалеку виручив воротар господарів, ще один потужний постріл пройшов в метрі від створу воріт.

А далі незрівнянний Валерій Нікітчук, який перебуває у прекрасній формі і рідко покидає поле без забитого м’яча відзначився після прострілу до штрафного майданчику; прийняв на груді і потужно пробив у дальній кут - 2:0.

Під кінець матчу господарі завелись і почали грати грубо, що призвело до невеликої сутички. Як результат - ще дві червоні картки для Гірника. Впевнена перемога і чергові три очки Динамо!

Динамо 2002 року народженням під проводом Ореста Паппа розпочало матч з командою “Спарта” Чернівці сьогодні о 12:00.

На 24 хвилині після гри рукою біля самої лінії своєї штрафної від гравця Спарти, Максим Качор прекрасним прямим ударом під саму штангу вивів Динамо вперед.

З перемінним успіхом обидві команди намагались атакувати, однак не могли довести діло до вирішального удару.

На початку другого тайму Арсен Ковтика отримав пас в районі середини чужої половини поля, протягнув м’яч, прикриваючи корпусом, і з під ноги вдарив у дальній кут - воротар був безсилий: 2:0.

Динамо 2003 року народження грала о 14:00 теж зі “Спартою” з Чернівців.

Вже зі старту наша команда діяла активніше за суперника і справедлива першою повела у рахунку. Вадим Молоток віддав прекрасний розрізаючий пас з глибини поля, а Назар Яворів акуратним ударом проштовхнув м’яч мимо воротаря - 1:0. Не пройшло і хвилини, як Спарта відповіла: після закидання форвард гостів поборовся і забив.

Другий гол Динамо прийшов з кутового. Гравець Спарти незграбно прийняв подачу на спину, внаслідок чого м’яч влетів в ворота 2:1.

На 58 хвилині Вадим Молоток, який прекрасно контролював хід гри, видав розрізний пас, після якого був забитий гол. Однак він не був зарахований, так як суддя помітив в цьому моменті офсайд.

Вже під кінець матчу все той же Вадим Молоток спершу відібрав м’яч у суперника біля бровки поля, обігрався в стіночку з партнером і пробив метрів з тридцяти. М’яч пролетів прямо над воротарем, який втратив рамку воріт - 3:1.