25 травня свій День народження відзначає тренер ДЮФА "Динамо" (Львів) Артем Фіалковський. З цієї нагоди уся "динамівська" сім'я вітає уродинника та дарує йому найпалкіші привітання.


Ситуація з пандемією Covid-19 поставила у незручне становище усі сфери людського життя. Тим не менш, останнім часом світ, зокрема і футбольний, почав виходити з вимушеної сплячки. Потроху буде відновлювати свою роботу і ДЮФА «Динамо» (Львів). Про повернення до тренувань, вплив карантину на роботу клубу, подальші плани та багато іншого в інтерв’ю клубній прес-службі розповів президент «Динамо» (Львів) Роман Синявський.


22 травня свій День народження відзначає співзасновник ДЮФА "Динамо" (Львів) Мирон Біць. З цієї нагоди уся "динамівська" сім'я вітає уродинника та дарує йому найщиріші привітання.


Сьогодні, 11 травня, в Україні поступово починає відновлюватись життя після карантину. По всіх містах, зокрема і у Львові, буде знято деякі обмеження. Більшість заборон, тим не менш, ще залишаться чинними щонайменше до 22 травня.


Дитячо-юнацька футбольна ліга України протягом усього квітня поточного року проводила челендж "Історія вашої команди. Моя команда - моя родина, моя гордість, моя честь" на своїй офіційній сторінці у соцмережі Facebook. Взяв участь у такому цікавому конкурсі і колектив "динамівців" 2013 року народження. 


У середу, 22 квітня, Кабінет Міністрів України прийняв рішення продовжити карантин. Цього разу обмеження триватиме до 11 травня включно.


Цьогоріч, 19 квітня, християни східного обряду відзначають величне свято Великодня. З цієї нагоди щиро вітаємо усю "динамівську" родину.

Дочірні категорії

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)