ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ

«ДИНАМО» ЛЬВІВ

МИ ЦЕ -ФУТБОЛ ВІД 4 ДО 17 РОКІВЛІЦЕНЗОВАНІ ТРЕНЕРИЯКІСНІ ТРЕНУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ТУРНІРИМІЖНАРОДНІ ТУРНІРИФУТБОЛЬНА РОДИНАДИНАМО ЛЬВІВ

«Динамівці» 2013 р.н. завоювали «бронзу» «DYNAMO INVEST CUP»

arrow_forward

«Динамо» (2017) – п’яте на турнірі «Галицька Феєрія»

«Динамо» (2008) здобуло «бронзу» Кубка легенд ФК «Карпати»

«Динамо» 2011 р.н. – бронзовий призер турніру «UAGOAL Cup»

«Динамо 2015-16» (Левандівка) – переможець третього «Кубка Батьків ДЮФА Динамо»

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

НАСТУПНІ МАТЧІ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

"Динамо" (Львів) (U-19): "сухі" нулі у дощову погоду

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Світлина від ФК Динамо Львів.
    У середу, 3 жовтня, на стадіоні "СКА" (вул. Клепарівська, 39а), ФК "Динамо" (Львів) проводив свій поєдинок четвертого туру Першої ліги чемпіонату ДЮФЛУ серед юнаків віком до 19 років сезону 2018/2019 років проти колективу "МФА" (Мукачево). Хоча голів у протистоянні вболівальники так і не побачили, втім, матч видався напрочуд видовищним та захопливим.

До очного двобою обидві команди підходили у доброму гуморі. У попередньому, третьому турі, і "львів'яни", і "закарпатці" здобули перемоги, здолавши вінницький "Темп" та івано-франківське "Прикарпаття" відповідно. Не дивно, що вже від звітного матчу і "Динамо", і "МФА" хотіли лише звитяги для того, щоб продовжити свої вдалі серії. Втім, схоже на те, що в обох команд бажання перемогти було безмежне, тому футбольна доля все вирішила по-соломонівськи. Про все, тим не менш, за хронологічною послідовністю.

У день гри дощ щедро поливав львівську землю, зокрема і поле стадіону "СКА". Було зрозуміло, що командам, доведеться грати у силовий футбол, як би вони цього не бажали. Втім, зі стартовим свистком головного арбітра двобою дощ припинився, немов затамувавши подих перед цікавим поєдинком. Стартові хвилини протистояння команди, здебільшого, проводили у центрі поля, вивчаючи одна одну. Відверто кажучи, впродовж усього першого тайму важко було віддати перевагу якійсь із команд. Було декілька небезпечних випадів від підопічних Дмитра Фіалки, були моменти і поблизу наших воріт. Найгострішим епізодом, який одразу пригадується стосовно першої половини гри, став удар від Ігоря Королевича з "МФА", який своїм пострілом з-за меж штрафного майданчика сколихнув перекладину "динамівських" воріт. Як би там не було, на перерву команди пішли за рівного, нульового рахунку.

На 58 хвилині матчу головною дійовою особою, на жаль, став арбітр, який прийняв дивне рішення...

Поперечка "львів'ян" у другому таймі знову відчула на собі силу удару гравця "закарпатців", втім, господарі відбулися лише невеличкою метушнею у власному штрафному майданчику. Був чудовий шанс записати своє ім'я до протоколу результативною дією у "динамівця" Віктора Михальчука. Партнери вивели останнього віч-на-віч з голкіпером гостей, але Віктор своєю можливістю забити гол не скористався. В одному з наступних епізодів класно по воротах головою пробивав гравець "Динамо" (Львів) (U-19) Ярослав Савків, але його активна дія голом теж не завершилась. Варто відзначити, що у другому таймі розпочалася справжня злива, втім, команди з погодніх умов прикладу не взяли і відзначитись таки не зуміли.

Підсумок матчу - нічия 0:0. І "Динамо" (Львів) (U-19), і "МФА" (Мукачево) (U-19) продовжують втримувати свої лідерські позиції у чемпіонаті.