У суботу, 14 листопада, відбудуться протистояння 11 туру Першої ліги ДЮФЛУ сезону 2020/2021. У рамках звітного ігрового дня ФК "Динамо" (Львів) двома командами (U-15, U-17) на домашній арені зійдеться з "АФУРР" (Минай).

Наш майбутній опонент справді гідний уваги. Ще досі свіжими у голові залишаються спогади про напружені афуррівсько-динамівські дуелі першого кола чемпіонату. Тоді, нагадаємо, підопічні Павла Проня здобули важку перемогу з рахунком 2:3, а команда Ореста Паппа поступилася закарпатському колективу 2:1. Про те, що цього разу "динамівці" намагатимуться здобути максимальні 6 очок у двох поєдинках, зайвий раз навіть говорити не доводиться. Варто відзначити, що 11 тур стане заключним перед тим, як Перша ліга ДЮФЛУ піде на зимову перерву. Власне тому, львів'яни гратимуть виключно на перемогу, аби під час міжсезоння зігріватися не тільки теплим чаєм, а й згадками про хороше завершення першої частини сезону. Зі схожими думками, безперечно, виходитимуть на очні двобої з нашими хлопцями і закарпатці, які, слід додати, є одними з головних конкурентів наших команд у турнірних таблицях обох вікових груп. Якщо "АФУРР" U-17, як і "Динамо" U-17 бореться за найвищі сходинки п'єдесталу, то "АФУРР" U-15, як і їхні "динамівські" однолітки, б'ються за місце всередині командного заліку.

Як завершаться крайні матчі "Динамо" перед паузою у чемпіонаті? Чи зможуть наші команди здобути максимальну кількість залікових пунктів у зустрічі з "АФУРР"? Наскільки результативними вийдуть поєдинки під час вже доволі прохолодної погоди? Відповіді на ці та інші запитання можна буде отримати тільки у день протистояння.

Колективи U-17 розпочнуть зіткнення на полі стадіону "Динамо" о 12:00. U-15 - о 14:00.

Успіхів "динамівцям"! Переможемо разом!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)

Facebook-сторінка