Другий місяць осені зазвичай багатий на якісні футбольні баталії та змагання топового рівня. На теренах Львівщини таких турнірів теж не бракує. Вдвічі приємніше нам усвідомлювати те, що у найкращих змаганнях "динамівці" не тільки беруть участь та здобувають ігровий досвід, а ще й ставлять усіх на вуха своєю грою та здобутками.

У жовтні "динамівські" хлопчаки 2011 року народження спричинили справжній фурор в області, вигравши два поспіль масштабні турніри. 

Спершу підопічні Михайла Музики тріумфували у всеукраїнському турнірі "Винниківська Покрова-2020", який відбувся всередині місяця у передмісті Львова. У тому турнірі "Динамо" пройшло груповий етап без очкових втрат, набравши максимум (12) залікових пунктів. У півфіналі був битий львівський "Еколенд" - 4:2, а видовищний фінал наші хлопці виграли з рахунком 3:2. Суперником була місцева "Галичина". Емоції від тієї звитяги просто зашкалювали. "Синьо-білі", окрім "золота", здобули ще й ряд індивідуальних нагород. Так, наприклад, Максим Дунас став найкращим у номінації "Воротар турніру", а Олега Доценка було визнано "Гравцем турніру". 

Хто ж на той момент міг подумати, що для "динамівців" це лише розгойдування перед основною перемогою?

Минулими вихідними наші хлопці стали чемпіонами ДЮФЛ Львівщини, залишивши позаду у турнірній таблиці іменитих ФК "Карпати" та ФК "Львів". З останніми, до речі, підопічні Михайла Музики зіткнулися у найбільш вирішальному поєдинку змагань, який відбувся у суботу, 24 жовтня. Здобувши перемогу 3:1, наша команда гарантувала собі лідерський комплект нагород обласного чемпіонату. Варто відзначити, що за усю турнірну дистанцію, яка тривала два місяці та 9 матчів, "Динамо" (2011) жодного разу навіть не зіграло внічию, здобувши максимум (27) залікових пунктів. Такий непересічний успіх, звісно, заслуговує уваги. За підсумками обласних баталій відзначили також наших індивідуалістів. Зокрема, "Кращим бомбардиром" став Денис Вус, а "Кращим гравцем команди" визнали Юрія Горука.

"За такі здобутки можу відзначити, перш за все, команду. Тішить те, що на полі ми, немов сім'я. У кожному матчі б'ємося одне за одного, демонструємо характер та непоступливість. Саме завдяки таким компонентам і здобувають великі перемоги. Нам завжди приємно брати участь у найкращих турнірах, адже серед сильних і самі стаємо загартованішими. Дякую хлопцям за ті класні емоції, які вони своєю грою дарують як мені, так і своїм вболівальникам. Не зупиняємося аж ніяк на досягнутому. Працюємо далі та готуємося до майбутніх, впевнений, не менш захопливих змагань", - підсумував успіхи свого колективу наставник ФК "Динамо" (2011) (Львів) Михайло Музика.

Вітаємо усіх "динамівців" з такими успіхами та дякуємо усім тим прихильникам, які щоразу розділяють з нами такі грандіозні тріумфи.

Перемагаємо разом!

Фото: ЛАФ

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)

Facebook-сторінка