У суботу, 17 жовтня, відбудуться поєдинки 7 туру Першої ліги ДЮФЛУ сезону 2020/2021 років. У рамках звітного ігрового дня "динамівські" команди вирушать на виїзд до школи "АФУРР-Минай" (Минай).

Гадаємо, тонкі поціновувачі українського фольклору, якими є майже усі галичани, чудово знають веселу пісеньку "А за деревом дерево". Саме з подіями бадьорої пісні чомусь захотілося нам порівняти останні зустрічі "динамівців" у Першій лізі ДЮФЛУ. Що не протистояння, то нова серйозна перешкода. Ще не встигли як слід вщухнути емоції після дуелей з "Рухом", як нове випробування вже видніється на горизонті. "АФУРР-Минай".

Вже сама приставка після абревіатури, переконані, про щось та й свідчить. Школа команди, яка виступає в УПЛ, не може бути абиякою. Результати наших майбутніх суперників у поточному чемпіонаті - красномовні. Минайський колектив U-17 відстає лише на один заліковий пункт у турнірній таблиці від однолітків зі львівського "Динамо". Закарпатці не мають у своєму пасиві наразі жодної поразки. Такий факт підопічним Павла Проня має додати зайвого імпульсу. Якщо наші хлопці виграють, то... Таки не будемо загадувати наперед. Занадто вже важливий матч попереду. Максимальна налаштованість.

Стосовно колективів U-15, то тут "АФУРР-Минай" наразі найбільш грізна сила у чемпіонаті загалом. "Лисиці" виграли усі 6 стартових матчів поспіль. На цьому, по суті, знайомство із опонентом можна завершувати. Перемагати такі колективи можна виключно командними зусиллями та чіткою дисципліною на футбольному полі. Саме відповідних компонентів і бажаємо підопічним Ореста Паппа у нелегкому двобої, який от-от стартує.

Нагадаємо, що у зустрічі команд U-17 стартовий свисток пролунає о 12:00. Колективи U-15 зустрінуться о 14:00.

Переможемо разом!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда
І О
1
СДЮШОР-4 U-15
СДЮШОР-4 U-15 0 0

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)