9 жовтня свій День народження відзначає один із наставників ДЮФА "Динамо" (Львів) Артур Лабазевич. З цієї нагоди уся "динамівська" сім'я щиро вітає уродинника та дарує йому найкращі привітання.

Бажаємо молодому тренеру, аби ніколи не бракувало спортивного здоров'я та звичайного людського щастя. Нехай успіх супроводить будь-яку справу, а вогонь натхнення до нових починань ніколи не вгасає. Зичимо здобутків як на тренерському містку, так і в буденному житті. Хай усмішка завжди залишається на твоєму обличчі, а життя щодень дарує все нові і нові приводи для радощів. Разом зі своїми підопічними бажаємо також досягти чималих висот на футбольних майданчиках як України, так і всієї Європи. Кар'єрного зростання та нових звершень. Мудрості та холоднокровності у прийнятті важливих рішень. Нехай доля залишає на шляху до твоїх цілей якомога менше перешкод, а будь-які мрії хай візьмуть собі за звичку здійснюватись. Добробуту, любові, вірних друзів та багато добра.

Бажаємо, аби Господь благословляв на кожен крок, а Богородиця - захищала від усього злого. Мирного неба над головою та рідної землі під ногами!

З Днем народження!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда
І О
1
СДЮШОР-4 U-15
СДЮШОР-4 U-15 0 0

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)