У середу, 30 вересня, відбудуться перенесені поєдинки 3 туру Першої ліги ДЮФЛУ між ФК "Динамо" (Львів) та ФК "Вараш" (Кузнєцовськ). Матчі прийматиме домашня арена львів'ян - стадіон "Динамо".

"Динамівські" команди U-15 та U-17 відбули карантин та вже з нетерпінням рвуться до протистояння з майбутнім суперником.

Наш наступний опонент - команда з Рівненщини ФК "Вараш". На очну дуель з нашими хлопцями гостям мотивації не позичати. За зіграні 3 тури на двох команди "Вараша" U-15 та U-17 здобули лише 2 залікові пункти. Власне тому, реабілітуватися поранений звір прагнутиме якомога швидше. Найближчий суперник - "Динамо", тому, гадаємо, зайвий раз цю тему розвивати не варто.

Щодо наших колективів, то вони, окрім повної бойової готовності, підходять до відновлення власних офіційних зустрічей ще й з неабияким бажанням. "Синьо-білі" справді вже встигли скучити за футболом, тому прагнутимуть свій запас енергії та сил конвертувати у переможні результати. Варто додати також, що на домашньому полі у поточному чемпіонаті "динамівці" зіграють вперше. Фактор рідних стін, безперечно, завжди додає впевненості.

Першими відповідно до регламенту розпочнуть свою дуель команди вікової категорії U-17 - о 12:00. Згодом зіграють юнаки U-15 - о 14:00. 

Чекаємо від наших хлопців тільки звитяг!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда
І О
1
СДЮШОР-4 U-15
СДЮШОР-4 U-15 0 0

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)