У суботу, 19 вересня, у Львові відбувся турнір до Дня народження ФК "Еколенд". Між собою змагалися футболісти 2013 року народження, зокрема і "динамівці".

Участь у змаганнях, окрім "Динамо" (Львів) (2013), взяли ще 4 команди, а саме: ФК "Галицька Здоба", ФК "Еколенд", ФК "Рух" (Винники) та ФК "Карпати" (Львів). В підсумку, саме з "карпатівцями" підопічним Андрія Сагайдака довелося поділити першу та другу сходинку відповідно. "Динамівці" поступилися своїм опонентам лише за додатковими показниками. Варто відзначити, що боротьба за медалі була справді запеклою, адже "Рух", який завершив турнір із "бронзою", фінішував із відставанням лишень в один заліковий пункт від 2 місця та відповідно від "Динамо". Долю п'єдестальних нагород, по суті, вирішило очне протистояння між винниківцями та нашою командою. Долю тієї зустрічі вирішили два влучні постріли нападника "Динамо" Олексія Попика, які принесли підсумкову звитягу з рахунком 2:0.

Окрім здобутого "срібла", свою індивідуальну нагороду також отримав "динамівець" Юрій Цицик, якого визнали найкращим захисником турніру.

Вітаємо "Динамо" (Львів) (2013) з поповненням до колекції власних відзнак та зичимо і надалі своєю грою та перемогами популяризувати "динамівський" бренд.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда
І О
1
СДЮШОР-4 U-15
СДЮШОР-4 U-15 0 0

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)