У суботу, 19 вересня, "динамівські" колективи нагородили кубками та медалями за зимовий чемпіонат "Дитячої футзальної ліги" сезону 2019/2020 . Відзнаки отримали наші команди "Динамо Левандівка А 08", "Динамо Левандівка А 09", "Динамо А 10" та "Динамо Б 11".

Асоціація футзалу Львівщини розпочала нагородження пам'ятними трофеями колективи, які взимку виступали у змаганнях "Дитячої футзальної ліги". Варто відзначити, що в умовах карантину не вдалося провести повноцінні фінали та церемонію закриття чемпіонату, тому підсумкові місця у турнірі було визначено за результатами регулярного розіграшу. Власне тому, нагородження команд-учасниць "ДФЛ" наразі відбувається в індивідуальному порядку. Враховуючи те, що представництво "Динамо" (Львів) у відповідних змаганнях було найбільшим (8 команд), то і нагороди вони логічно отримали першими. "Динамо Левандівка А 08" та "Динамо Левандівка А 09" отримали "бронзу" за підсумками чемпіонатів своїх вікових категорій. Найбільш плідним на здобутки був для нас турнір "Дитячої футзальної ліги" серед хлопців 2010 року народження, адже за його результатами дві "динамівські" команди отримали два призові місця. "Динамо А 10" посіло "золоту" сходинку, а "Динамо Б 11", своєю чергою, розташувалось на другому місці п'єдесталу. 

Нагороди наші колективи отримували на рідній базі "Динамо" (вул. Янева, 10) з рук голови Комітету дитячо-юнацького футзалу АФЛ Ростислава Капітанця. 

Вітаємо "динамівців" та бажаємо наснаги для подальшого здобуття нових кубків.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда
І О
1
СДЮШОР-4 U-15
СДЮШОР-4 U-15 0 0

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)