Екснаставник "Динамо" (Львів) (U-19) Дмитро Фіалка працевлаштовується в Ізраїлі. Нагадаємо, амбіційний тренер покинув розташування нашого клубу опісля розформування "динамівської" команди U-19.

Після багатьох років роботи у нашій дитячо-юнацькій академії Дмитро Фіалка залишив Львів та навіть Україну. Дмитро Богданович розглядає варіант зі вступом до тренерського штабу однієї з ізраїльських команд. До моменту остаточного узгодження контрактних зобов'язань, екснаставник основного колективу "динамівців" проводить футбольні майстеркласи на Святій Землі.

"Так, справді надійшла пропозиція з-за кордону, наразі її розглядаю, адже є декілька нюансів. Стосовно "Динамо" (Львів), то залишив клуб, бо команду U-19 розформували. От і все. За час, проведений у клубі, було безліч класних та пам'ятних моментів. Дякую, перш за все, колективу. "Динамівці" дійсно - одна сім'я, без перебільшень. Частинка мене завжди залишатиметься там. У поточному сезоні бажаю клубу виконати поставлені завдання та за підсумками чемпіонату вийти до Вищої ліги ДЮФЛУ", - зазначив у коментарі нашій прес-службі екснаставник "Динамо".

Керівництво, тренерський колектив та персонал "Динамо" (Львів) щиро дякує Дмитрові Фіалці за час та незабутні моменти, проведені у нашому клубі. Бажаємо великих здобутків та успіхів у подальшій тренерській кар’єрі. 

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда
І О
1
СДЮШОР-4 U-15
СДЮШОР-4 U-15 0 0

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)