Сьогодні, 11 травня, в Україні поступово починає відновлюватись життя після карантину. По всіх містах, зокрема і у Львові, буде знято деякі обмеження. Більшість заборон, тим не менш, ще залишаться чинними щонайменше до 22 травня.

Головна тема, яка наразі цікавить більшість футбольних шкіл, зокрема і "динамівську", звучить так: "Чи можна вже тренуватись?". Наразі змушені відповісти "НІ" на схожі запитання. Так, спорт в Україні поступово почне прокидатись. Вже, наприклад, дозволяють займатись на спортивних майданчиках, втім, лише в індивідуальному порядку. Щодо зняття інших карантинно-спортивних обмежень, дозволено також навчально-тренувальні збори спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту (за умови забезпечення засобами індивідуального захисту та дотримання норм карантину).

Тренування дитячо-юнацьких колективів наразі дозволяти не будуть. В такому разі закликаємо "динамівців" індивідуально підтримувати форму вдома або ж займатися у спеціально відведених для спорту місцях на вулиці (за умови забезпечення засобами індивідуального захисту та дотримання норм карантину).

Ми уважно стежимо за розгортанням ситуації навколо пандемії. За умов подальшого послаблення карантину та зменшення кількості захворювань, оберемо найбільш влучний момент для відновлення тренувань. Інформацію про старт занять буде повідомлено настільки оперативно, наскільки це можливо.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)