Дитячо-юнацька футбольна ліга України протягом усього квітня поточного року проводила челендж "Історія вашої команди. Моя команда - моя родина, моя гордість, моя честь" на своїй офіційній сторінці у соцмережі Facebook. Взяв участь у такому цікавому конкурсі і колектив "динамівців" 2013 року народження. 

Суть челенджу полягала у тому, щоб презентувати свою команду завдяки відео, яке демонструє один з найбільш видатних моментів у її історії. Маленьких "львів'ян", наставником яких є Іван Карапінка, було представлено роликом з фіналу "Кубка Талантів-2020". Нагадаємо, у тому видовищному матчі наші хлопці переграли однолітків з "Клубу Лева" (Львів) з рахунком 8:7 та здійняли головний трофей змагань над власними головами. За свою участь у конкурсі "синьо-білі" одержали пам'ятну відзнаку.

До Вашої уваги офіційний текст нагороджувального сертифікату від ДЮФЛУ:

"Висловлюємо повагу до Вашої команди та до тієї роботи, яку Ви робите в площині розвитку та популяризації дитячо-юнацького футболу в Україні", - йдеться у нагороді.

Варто додати також, що відповідний сертифікат надає право участі у глобальному проекті ДЮФЛУ "Один день в житті нашої команди". Інформацію стосовно можливості подальшої участі "динамівців" у такому проекті буде повідомлено згодом.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)