У середу, 22 квітня, Кабінет Міністрів України прийняв рішення продовжити карантин. Цього разу обмеження триватиме до 11 травня включно.

З метою запобігання поширенню коронавірусу в Україні уряд вирішив вкотре відтермінувати дату завершення карантину. На жаль, за таких умов призупинено і всі тренування та поєдинки за участю "динамівців". Нагадаємо: спершу карантин було запроваджено до 3 квітня, а згодом - до 24 квітня. Хочеться вірити у те, що Бог дійсно любить цифру "3", а поточний термін обмежень буде заключним.

Бажаємо кожному "динамівцю" терпіння та спортивної дисципліни. Таке випробування - непросте для усіх нас: від президентів клубу і аж до наших найменших футболістів. Пам'ятайте, тим не менш, що повернення до звичного життя, справ, які обожнюємо, залежить від кожного з нас. Залишайтеся вдома, дотримуйтесь усіх рекомендацій МОЗ України та працюйте на перспективу, розвивайтесь індивідуально. 

Керівництво та прес-служба "Динамо" (Львів) завжди стежать за розвитком подій та оперативно інформуватимуть вас про можливі зміни стосовно графіку відновлення тренувань.

Будьте здорові та відповідальні!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)