9 квітня свій День народження відзначає один із наставників ДЮФА "Динамо" (Львів) Павло Пронь (на фото - ліворуч). З цієї нагоди уся "динамівська" сім'я вітає уродинника та дарує йому найщиріші побажання.

Нехай молодецький запал завжди тільки сприяє якісним змінам та підштовхує до втілення усіх задумів у реальність. Бажаємо, аби здоров'я ніколи не підводило, а щастя постійно крокувало поряд попід руку. Успіхів на тренерській стезі. Зичимо, аби підопічні поділяли та розуміли тренерські ідеї і переможно втілювали їх на футбольному полі. Здобутків як особистих, так і командних. Окрім того, бажаємо нових досягнень у відеоблогингу. Хай "золота кнопка" YouTube" не буде мрією, а прогнозованим підсумком певної виконаної роботи. Якомога більше позитиву на життєвому шляху, усмішок чимало та вірних друзів. Любові, тепла сімейного затишку, добробуту та всього найкращого.

Нехай Господь благословляє на нові починання, а Богородиця допомагає оминати життєві негаразди. Мирного неба над головою та рідної землі під ногами!

З Днем народження!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)