Сьогодні, 1 квітня, свій ювілей відзначає президент ДЮФА "Динамо" (Львів) Роман Синявський. Очільнику нашої футбольної академії виповнюється 30. З цієї нагоди уся "динамівська" сім'я вітає уродинника та дарує йому найщиріші побажання.

У такий нелегкий час для кожного із нас зичимо, перш за все, міцного здоров'я вам та вашим рідним. Нехай усякі негаразди завжди залишаються осторонь та постійно капітулюють у зустрічах з вами. Щастя безмежного та фарту у будь-якій справі. Бажаємо, аби радість приносили навіть буденні речі, а усмішка ніколи не сходила з обличчя. Нехай "Динамо" (Львів) завжди нагадує про себе лише позитивними результатами та змушує говорити тільки із захопленням у голосі. Невичерпного запасу ентузіазму вам та якомога менше перешкод на шляху до досягнення поставлених цілей.

Те, що ваш День народження припадає на Міжнародний День сміху - досить символічно. Як би там не було, але з почуттям гумору у Романа Назаровича все на солідному рівні. Сусідні до "динамівських" кабінетів офіси на вулиці Янева, 10 збрехати не дадуть, адже чують усі жарти та гомінкий сміх щодня навіть через бетонні стіни. Насправді, бажаємо, аби іншого символізму було якомога менше і, щоб лукаві чи фальшиві люди траплялися на життєвому шляху виключно 1 квітня і тільки з метою підняти настрій. Нехай завжди оточують відповідальні та надійні друзі, які готові прийти на допомогу у важку хвилині чи підставити плече у непростій ситуації. Взаєморозуміння, тепла, добробуту у сім'ї. Хай кожен день приносить задоволення.

Бажаємо, аби Господь постійно благословляв на добрі починання, а Богородиця завжди відвертала від усього злого. Рідної землі під ногами та мирного неба над головою. Вітаємо!

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)