У неділю, 8 березня, відбулися чергові поєдинки групового етапу "Кубка Мікльоша". Продовжила свої виступи у змаганнях і основна команда львівського "Динамо".

"Динамо" (Львів) (U-19) продовжує готуватись до відновлення офіційного чемпіонату у Першій лізі ДЮФЛУ. Участь у підготовчому турнірі "Кубок Мікльоша" якраз і має на меті підвести кондиції "динамівців" до оптимальних через змагальний процес. У групі, яку представляють підопічні Дмитра Фіалки, вже офіційно сформовано склад учасників. Окрім "Динамо", у квартеті виступають такі команди як: ФК "Пустомити", ЛСК "Погонь" (Львів) (U-19) та "Лео-Кераміка" (Львів/Неділиська).

Нагадаємо, що перед звітним протистоянням "динамівці" вже мали у своєму активі 3 залікові пункти. Минулого тижня наші хлопці переграли ФК "Пустомити" - 2:1. Цього разу суперниками стали однолітки зі львівської "Погоні". Відверто кажучи, якогось особливого суперництва "Погонь" нав'язати "Динамо" так і не змогла. На голи Віталія Василишина, Дмитра Поповича, Юрія Мартиняка і Романа Софінського наші опоненти не відповіли результативно жодного разу. Власне тому, 4:0 - впевнена та закономірна звитяга від "динамівців".

"Тішить те, що прогресуємо по-ігровому з кожним матчем. У грі з "Погонню" було помітно те, як хлопцям подобається, що вони роблять. Швидко розвивали свої атаки, впевнено переходили центр поля. Звісно ж, були і свої певні недопрацювання, але суттєвий розвиток помітно. Не зупиняємося, тим не менш, на досягнутому. Не звертаємо уваги на якісь результати. Очки та перемоги рахувати будемо у чемпіонаті, до якого так старанно готуємось", - зазначив наставник ФК "Динамо" (Львів) (U-19) Дмитро Фіалка.

Варто відзначити, що у групі "Кубка Мікльоша" на "динамівців" чекає ще одне випробування. Вже незабаром "Динамо" (Львів) (U-19) поміряється силами з ФК "Лео-Кераміка" (Львів/Неділиська) у двобої за першу сходинку квартету.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)