У неділю, 1 березня, відбулися заключні поєдинки чемпіонату "Дитячої футзальної ліги". Найбільш вдалий результат серед "динамівських" колективів у звітних змаганнях продемонстрували наші команди 2010 та 2011 років народження.

Підопічні Михайла Музики виступали у зимовому розіграші "Дитячої футзальної ліги" одразу двома складами. Хлопці 2010 року народження грали за команду "Динамо А" (Львів), а колектив "Динамо Б" (Львів), своєю чергою, було сформовано з футболістів 2011 року народження. Чемпіонат тривав протягом трьох місяців. За цей час кожна з "динамівських" команд відіграла по 7 матчів "регулярки". Вартує уваги той факт, що за усю турнірну дистанцію наші колективи жодного разу не відчували гіркоти поразки. Загалом, "Динамо А" та "Динамо Б" наколотили у ворота своїх суперників майже сотню голів, пропустивши натомість лише 18. Такі приголомшливі результати достроково дозволили статися безпрецедентному випадку у "Дитячій футзальній лізі". Вперше в історії змагань відбудеться протистояння за головний трофей між двома командами однієї футбольної школи. 

Варто відзначити, що днями відбудеться "динамівський" мініфінал, адже нашим командам ще належить відіграти між собою заключний тур "регулярки". Як би там не було, фінал між "динамівцями" - вже доконаний факт. Увесь колектив нашої футбольної академії вітає гравців, наставника, та вболівальницький склад батьків з такими непересічними успіхами. Розуміємо, що така звитяга наших маленьких футболістів - перемога для усього клубу. Тішить те, що разом прогресуємо та щоразу досягаємо нових висот.

Наостанок додамо, що фінальний поєдинок турніру відбудеться наприкінці березня. Про дату та час проведення поєдинку буде повідомлено згодом.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)