У п'ятницю, 28 лютого, у Львові завершився турнір на призи турніру "Кубок Спарти". Змагання відбувалися серед юнаків вікової категорії 2005-2006 років народження. Вдало виступили на місцевому турнірі і львівські "динамівці".

У "Кубку Спарти" взяло участь 9 колективів, а саме: "Динамо 05" (Львів), "Покрова" (Ямпіль), "Спарта 05" (Львів), "Динамо-Левандівка" (Львів), "Рух 05" (Львів), СДЮШОР-4 (Львів), СФК "Муроване", "Динамо 06" (Львів) та "Рух 06" (Львів). Команди було поділено на три групи. За підсумками групових баталій, усі три колективи "динамівців" вийшли до стикових матчів, де, втім, продемонстрували різні результати. Найкращі показники, звісно ж, за чемпіонами змагань. У фінальному протистоянні турніру все вирішувала лотерея, серія пенальті між ФК "Динамо 05" (Львів) та СДЮШОР-4 (Львів). Як з'ясувалося, більш фартовими були наші хлопці, які згодом і підняли над власними головами чемпіонський титул змагань.

Як би там не було, але, незважаючи на підсумкові місця, усі "динамівські" колективи дуже класно себе зарекомендували. Зокрема, справді потішив своєю грою ФК "Динамо 06" (Львів). "Динамівці" 2006 року народження непогано контролювали м'яч та гідно протистояли навіть старшим опонентам.

"Задоволений, перш за все, тим якісним ростом, який нам вдалося виконати за півроку співпраці з хлопцями, - ділиться своїми думками після "Кубка Спарти" наставник ФК "Динамо 06" (Львів) Орест Папп. - Наразі не зважаємо на якісь захмарні результати, намагаємося прогресувати потроху та відточувати певні взаємодії чи рухи до автоматизму. На турнірі показали, що недооцінювати нас аж ніяк не можна. Наполегливо працюємо і впевнені, що ставатимемо щоразу сильнішими, від турніру до турніру."

Варто відзначити, що ФК "Динамо" (Львів) (2006) - команда, якій вже наступного сезону захищати наші кольори на всеукраїнській арені. Власне тому, надалі будемо тільки посилювати увагу до вищезазначеного колективу та триматимемо руку на пульсі подій.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)