Днями завершився груповий етап цьогорічного розіграшу турніру пам'яті Ернеста Юста. За підсумками протистоянь у квартетах ФК "Динамо" (Львів) (U-19) опинився поза списком колективів, які вийшли до плей-оф. 

Варто нагадати, що "динамівці" виступали у групі 1, де, окрім наших хлопців, грали також команди: УФК "Карпати U-17" (Львів), "Нива" (Тернопіль) та "Високий Замок" (Львів).

Про результат матчу нашого основного колективу проти "карпатівців" раніше ми уже повідомляли. У дуелі із "зелено-білими" підопічні Дмитра Фіалки мінімально поступилися - 1:2. Згодом "динамівці" зазнали двох розгромних поразок від команд, які за класом та якістю гри були відверто сильнішими. Спершу "Динамо" поступилося "Ниві" з рахунком 1:9, а згодом зазнало поразки від збірної команди Львівщини з футболу "Високий Замок" - 0:9. Відверто кажучи, близько до серця прихильникам "Динамо" розгромні результати брати не варто. Колектив наразі перебуває у стадії перебудови та пошуків власного стилю гри. Власне тому, чекаємо офіційних матчів, аби вже робити якісь конкретні висновки.

"Дуже прикро, звісно, що зазнали таких нищівних поразок. Тішимо себе тим, що це були підготовчі поєдинки. Наразі ми активно тренуємось та намагаємося втілити натреноване у товариських зустрічах. Головне завдання - аби хлопці розуміли, чого я від них хочу та намагалися перенести це на футбольне поле. Не варто брати до голови різноманітні психологічні моменти, гнемо свою лінію та рухаємось вперед", - зазначив наставник ФК "Динамо" (Львів) (U-19) Дмитро Фіалка.

Фото: ЛАФ

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)