У суботу, 8 лютого, відбувся черговий контрольний спаринг ФК "Динамо" (Львів) (U-16). Опонентом "динамівців" став ФК "Львів" (U-15). Варто відзначити, що підопічні Івана Кульчицького через насичений графік товариських зустрічей готуються до відновлення сезону у Першій лізі ДЮФЛУ.

"Динамо" (U-16) заповнює свою підготовку до старту офіційного чемпіонату не тільки інтенсивними тренуваннями, а й великою кількістю контрольних протистоянь. Одне з таких, до слова, відбулося минулими вихідними на львівському стадіоні "Сокіл", де наші хлопці мірялися силами з юнацьким складом ФК "Львів". Гра видалася не надто видовищною, втім, "динамівці" таки зуміли потішити себе мінімальною перемогою. Підсумок дуелі - 1:0 на нашу користь.

На початку лютого, нагадаємо, підопічні Івана Кульчицького виступали у "Зимовому Кубку", який відбувався під егідою ДЮФЛУ. Результати виступів "синьо-білих" у вищезазначеному турнірі можна назвати радше повчальними, аніж вдалими. На стадії групового етапу змагань "динамівці" зустрічалися з командами Вищої ліги ДЮФЛУ, тому особливо зірок з неба хапати не довелось. Заліковий підсумок для нас - 1 очко у трьох поєдинках. Як би там не було, але відповідні турніри не мають на меті - продемонструвати високий рівень тут і зараз. Власне тому, нашим палким прихильникам близько до серця такі результати брати не варто.

Команда U-17 продовжує наполегливо готуватись до продовження сезону в офіційних змаганнях. Слідкуйте за нашим сайтом та соцмережами, аби тримати руку на пульсі подій нашої футбольній академії.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)