У суботу, 1 лютого, продовжаться матчі турніру пам'яті видатного тренера львівських "Карпат" Ернеста Юста. Особливим перший день лютого стане для ФК "Динамо" (Львів) (U-19), адже саме цього дня наша основна команда розпочне свої виступи на престижних змаганнях.

"Меморіал Юста" вважається одним з найкращих підготовчих турнірів на всеукраїнській футбольній мапі. Щороку змагання пам'яті видатного "карпатівця" збирають безліч команд з багатьох областей України. Зовсім не новинкою є і той факт, що "Меморіал Юста" постійно приваблює і українські колективи, які володіють професійним статусом. Власне тому посилена увага до цих змагань з боку ЗМІ та вболівальників гарантована.

Цьогоріч у турнірі братиме участь 64 колективи, які було поділено на 16 груп. За підсумками жеребкування ФК "Динамо" (Львів) (U-19) потрапив до першого квартету, де мірятиметься силами з такими командами, як: ФК "Нива" (Тернопіль), "Високий Замок" (Львів) та УФК "Карпати U-17" (Львів).

Перший іспит "динамівці" складуть у суботу, 1 лютого. "Синьо-білі" на арені "ЛУФК" у Львові (вул. Княгині Ольги, 1-3) зіграють з колективом УФК "Карпати U-17" (Львів). Старт протистояння заплановано на 14:00. Запрошуємо усіх охочих відвідати наш поєдинок та як слід підтримати улюблену команду.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)