У п'ятницю, 31 січня, стартує традиційний зимовий турнір від ДЮФЛ України - "Кубок ДЮФЛУ". У престижних змаганнях цьогоріч виступатиме і "Динамо" (Львів) (U-16).

Турнір має на меті як слід підготувати колективи, які виступають у всеукраїнських чемпіонатах, до відновлення офіційного сезону. У віковій категорії хлопців U-16 (2004 р.н.) буде представлено 16 груп по чотири команди у кожній. "Динамівці" виступатимуть у квартеті №6. Окрім підопічних Івана Кульчицького, у шостому квартеті "Кубка ДЮФЛУ" також присутні такі колективи: ФК "Львів", ФК "Карпати" (Львів), ФК "Прикарпаття" (Івано-Франківськ). Опісля групового етапу відбудеться серія стикових матчів турніру.

Усі поєдинки групового етапу наші хлопці проведуть на стадіоні "Сокіл" у Львові. Перший двобій "Динамо" заплановано на п'ятницю, 31 січня. Наші хлопці  зустрінуться з ФК "Львів" (U-16). Старт зустрічі заплановано на 11:00. 

Друге протистояння "динамівців" у рамках "Кубка ДЮФЛУ" відбудеться у суботу, 1 лютого. "Динамо" поміряється силами з ФК "Карпати" (Львів) (U-16). Гра стартує о 12:00.

Заключний матч групового етапу підопічні Івана Кульчицького зіграють у неділю, 2 лютого. Наша команда зіткнеться з ФК "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) (U-16). Протистояння розпочнеться о 12:00.

Запрошуємо усіх прихильників футболу відвідати поєдинки "динамівського" колективу. Гадаємо, кількість майбутніх дербі точно натякає на видовищну та захопливу боротьбу. Власне тому, чекаємо палкого вболівання та зі свого боку обіцяємо показати непоступливу протидію кожному опоненту.

Розпочинаємо похід по трофей! А Ви - з нами?

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)