У суботу, 25 січня, відбувся контрольний спаринг нашої основної команди з ФК "Львів" (U-17). Поєдинок було зіграно у рамках підготовки "динамівців" до відновлення офіційного сезону.

Товариський матч, який сміливо можна наректи "львівським" дербі, пронісся на дійсно непоганих швидкостях. Якщо ще й врахувати те, що пора для України наразі не футбольна, то команди дійсно намагалися зіграти видовищно. Аргументом на доведення попередніх слів може слугувати навіть підсумковий рахунок зустрічі - 2:2. У складі "динамівців" забивали Ігор Бекеша та Роман Софінський.

"Поєдинок з ФК "Львів" носив для нас більше інформаційний характер. Переглянули чимало потенційних новобранців. Дехто себе проявив одразу, комусь надамо ще один шанс продемонструвати свої вміння. Окрім того, двері нашого колективу постійно відкриті для всіх. Якщо є бажання - приходьте, будемо переглядати. Щодо гри, то є моменти, якими задоволені, є те, над чим потрібно ще працювати. Загалом, для прогресу, для вдосконалення власної гри, такі контрольні зустрічі і проводимо. Маємо ще вдосталь часу до відновлення чемпіонату, тому продовжуємо наполегливу підготовку", - зазначив наставник ФК "Динамо" (Львів) (U-19) Дмитро Фіалка.

Варто відзначити, що серед можливих новачків основної команди "Динамо" є і легіонер з Кот-д'Івуару. Втім, гравця наразі ще переглядають. 

Слідкуйте за нашим офіційним сайтом, аби бути в курсі основних новин клубу першими.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)