У неділю, 19 січня, "Динамо" (Львів) (U-19) завершив підготовчий турнір "Кубок мера міста Забже", який відбувався у Польщі. Товариські змагання, нагадаємо, були частиною підготовки "динамівців" до відновлення офіційного сезону.

"Кубок мера міста Забже" відбувався впродовж 18-19 січня. Окрім "Динамо", участь у турнірі взяло ще 7 колективів. Спершу командам належало з'ясувати стосунки у групах. На груповій стадії змагань підопічні Дмитра Фіалки здолали "Podokreg" (Забже, Польща) - 1:0, здобули звитягу над "Stadion Slaski" (Хожув, Польща) - 1:0, а також поступилися колективу "Gornik" (Забже, Польща) - 1:2. Такі результати дозволили боротися "синьо-білим" за третю сходинку турніру. Втім, у "бронзовому" поєдинку, на жаль, "динамівцям" перемоги здобути не вдалося. Пропустивши прикрий гол на заключних хвилинах матчу з "Gwarek" (Забже, Польща), наша основна команда поступилася - 2:1. Статистичний підсумок міжнародного турніру для нас - 4 сходинка. Тим не менш, "львів'яни" вирушали до Польщі зовсім не з медальними завданнями.

"Нікому, гадаю, не варто пояснювати, що турнір у Забже став для нас виключно підготовчим. У таких змаганнях зовсім неважливо те, яке ми посіли місце. Головне - запустити командний механізм, дати хлопцям вдосталь награтись після відпустки. Тішить те, що голи, які ми забивали впродовж змагань, не були випадковістю. Це були награні комбінації і мені приємно, що хлопці розуміють те, чого я від них хочу. Наразі повертаємося до Львова і продовжуємо наполегливо готуватися до відновлення чемпіонату. Наступний іспит для нас - Меморіал Юста. Будемо награвати склад саме у цьому турнірі. Стосовно власне складу, то він цілком можливо зазнаватиме змін. Користуючись нагодою, хочу запросити до нас на перегляд футболістів 2001, 2002 і навіть 2000 року народження. Двері відкриті для усіх, кожному будемо надавати шанс проявити себе", - запевнив головний наставник академії "Динамо" (Львів) Дмитро Фіалка.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)