У переддень Нового року чимало людей якнайшвидше мчить до своїх гаджетів, аби почути чи побачити щирі привітання від своїх близьких, друзів, знайомих. Теплими словами не міг не поділитися і президент ДЮФА "Динамо" (Львів) Роман Синявський.

"Шановна "динамівська" родино, щиро вдячний усім вам за те, що 2019 рік ми завершуємо на переможних акордах. У році, що минає, мали чимало звитяг, були, звісно, і перешкоди, які спільними зусиллями долали. Вдячний усьому персоналу нашої футбольної школи за безперервну та наполегливу працю у напрямку розвитку нашого клубу. Дякую усім наставникам, які залишають частинку себе на тренуваннях, руйнують нервові клітини в офіційних зустрічах. Усім вихованцям нашого клубу: від наймолодших і до основної команди - висловлюю захоплення їхньою роботою, зусиллями на здобуття найкращих результатів. Пам'ятайте, що "динамівська" сім'я - не тільки тренери та їхні учні. "Динамівцем" себе може назвати кожен батько, який веде сина за руку на тренування, кожна мати, яка прасує своєму маленькому футболістові форму перед важливим матчем, кожен друг, який чекає твого поєдинку більше, аніж чемпіонство "Ліверпуля". "Динамо" не на формі, а під формою - у серці. 

У прийдешньому Новому році бажаю усім, перш за все, спортивного здоров'я. Нехай Господь буде з вами як у хвилини радості, так і у моменти спотикань. Успіху усім безмежного, прогресу безперервного та бажання до перемоги нестримного. Бажаю, аби ваші домівки завжди були повні щастям, позитивом та добробутом. Прямуйте до нових звершень та ніколи не розчаровуйтесь у собі.

З Новим роком та Різдвом Христовим!"

Роман Синявський, президент "Динамо" (Львів)

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)