У п'ятницю, 27 грудня, відбулися фінальні протистояння дитячо-юнацького турніру "Кубок талантів", що його організувала Львівська асоціація футболу. У вирішальному поєдинку змагань вікової категорії хлопців 2011 року народження виступали і наші "динамівці".

"Кубок талантів" - хоч і відносно новий турнір від нашої регіональної асоціації футболу, втім уже встиг наробити чимало галасу. Цьогоріч чемпіонат зібрав майже сотню колективів з усієї області. До фінальних матчів, які відбулися на майданчику львівського спорткомплексу "СКА", команди йшли, змагаючись між собою протягом двох місяців. Вирішальні дуелі "Кубка талантів" дійсно були варті того, аби подолати той шлях, який вдався фіналістам. Пряма трансляція поєдинків, коментатор, диктор, електронне табло та багато іншого зовсім не натякало, що змагатись між собою будуть дітлахи. Тим не менш, усі об'єктиви камер було звернено саме на маленьких футболістів.

До фінального двобою "Кубка талантів" серед хлопців вікової категорії 2011 року народження дійшла і наша "динамівська" дружина на чолі з наставником Михайлом Музикою. У найбільш важливому матчі турніру "Динамо" зустрічалося з червоноградським "Лідером". Перипетії протистояння дійсно були на рівні голлівудського трилера. Як тільки відзначалася одна команда, інша одразу ж результативно давала відсіч. Як би там не було, але фінальний свисток арбітрів таки зафіксував звитягу "динамівці". На дубль від Олександра Дрозда та гол від Олексій Никончука "червоноградці" зуміли відповісти лише двічі. Власне тому, 3:2 і головний трофей змагань у ФК "Динамо" (Львів).

Дякуємо хлопцям за те, що видали неперевершений турнір шлях та змусили голосно усіх заговорити про наш клуб. Зростаємо разом зі своїми вихованцями. Вдячні також батькам та рідним наших маленьких футболістів, які палко підтримували улюблену команду у фіналі. "Динамо" у фіналі лунало найгучніше. Окрему подяку також висловлюємо Львівській асоціації футболу, якій вдалося організувати такий хороший турнір. У Новому році чекаємо ще більше пам'ятних звершень.

Відеоогляд фінального матчу "Кубка талантів" між "Динамо" та "Лідером" шукайте на нашій офіційній сторінці у соцмережі Facebook

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)