У суботу, 21 грудня, маленькі "динамівці" мали вагомий привід для радощів. У гості до наших хлопців завітав святий Миколай та подарував справжнє свято маленьким футболістам, а також їхнім близьким.

Захід, приурочений святкуванню Дня святого Миколая, відбувся у приміщенні ВПУ №52 (вул. Блажкевич, 14). Цьогоріч керівництво нашої футбольної академії відмовилось від традиційного турніру між наймолодшими командами клубу та вдалося до креативних змін програми дійства. Участь у теплому заході взяло понад 150 дітей різних вікових груп. Найстаршими стали "динамівці" 2011 року народження, наймолодшими - 2014 року народження.

Діти розважалися у 4 локаціях залу. Спершу різноманітними візерунками прикрашали обличчя маленьких футболістів аніматори. Згодом дітям пропонували випробувати свої вміння та сили у футбольних челенджах на влучність. До слова, саме друга точка стала найбільш ажіотажною, адже біля м'яча постійно крутилися як найстарші учасники дійства, так і зовсім юні виконавці. Відчути себе справжніми зірками футболу маленькі "динамівці" мали змогу, надавши коментар на камеру нашому прес-аташе та відповівши на різноманітні запитання. Під завісу події відбулося те, чого усі так довго з нетерпінням чекали. У пишних шатах та з повним мішком подарунків до нас завітав Миколай. Добродій спілкувався з юними вихованцями нашої академії, слухав віршики та навіть позмагався з малюками у вмінні жонглювати м'ячем. Довершили свято солодкі подарунки від Миколи та спільне фото кожної команди-учасниці заходу.

Загалом, вважаємо, наш експеримент з оригінальним святкуванням Дня Миколая справді був вдалим. Дякуємо усім, хто долучився до організації такого щирого перфомансу. Вдячні, перш за все, нашому президенту Ярославові Біцю, за безпосереднього сприяння якого свято відбулося.  Завжди приємно отримувати чимало схвальних відгуків від батьків та, звісно ж, від наших маленьких вихованців. Прогресуємо для вас та разом із вами!

Відеоролик заходу з'явиться вже незабаром.

Фото події шукайте ТУТ

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)