Нещодавно завершився регулярний чемпіонат у Другій лізі ЛОАФ. За підсумками змагань "динамівські" команди пожали доволі непогані плоди успіхів.

Для тих, хто, можливо, не знав або ж призабув, нагадуємо, що "Динамо" (Рясне-Руське) - об'єднаний проект нашої футбольної академії та обласного колективу "Сокіл" (Рясне-Руське). За умовами співпраці, основний та дублювальний склад "русичів" формується вихованцями нашої школи, а також місцевими рясне-руськими футболістами. Таке об'єднання має на меті створити нового конкурентноздатного гравця на футбольній мапі Львівщини та, звісно ж, надати "динамівським" вихованцям додаткову ігрову практику на дорослому рівні.

Відверто кажучи, поставлені завдання у сезоні, що минув наші хлопці навіть перевершили. Доросла команда, підсилена нашими ключовими виконавцями команди U-19, дуже непогано себе продемонструвала та посіла 5 сходинку "турнірки". До омріяного п'єдесталу та "бронзи" чемпіонату "Динамо" не вистачило лише одного залікового пункту. В будь-якому випадку підсумковий результат заслуговує окремої поваги та уваги.

Щодо юнацького колективу "динамівців", то тут завершення дебютного сезону видалося справді тріумфальним. Наші хлопці вийшли до фінальної "пульки" змагань Другої ліги та вибороли (за підсумками дуелей з найкращими) чемпіонські нагороди. Фінал Другої ліги серед юнацьких команд сезону 2019 року відбувся на стадіоні у Великому Дорошеві Жовківського району. На шляху до трофею наші хлопці здолали спершу "Галичину" (Великий Дорошів) - 2:1, а згодом переграли брюховицький "Легінь" - 1:0. Опісля фінішного спурту "русичі" спочили на лаврах та отримали заслужені відзнаки чемпіонів.

ДЮФА "Динамо" (Львів) щиро вдячна ФК "Сокіл" (Рясне-Руське) за вдало проведений спільний чемпіонат. Сподіваємося на подальшу співпрацю та не менш плодовиті на звитяги сезони.

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)