У середу, 30 жовтня, відбулися матчі 8 туру Першої ліги ДЮФЛУ серед юнаків віком до 19 років. У рамках звітного ігрового дня ФК "Динамо" (Львів) гостював у луцького "Адреналіну".

У звітній дуелі було дуже багато власне футболу, видовищних та захопливих ігрових моментів, тому усю стартову лірику залишаємо позаду.

Матч розпочався настільки швидко, що глядачі на стадіоні "Адреналіну" ще навіть не встигли як слід вмоститись на своїх сидіннях, а небезпечні моменти вже почали сипатись як з рога достатку. У "динамівців" вистачало нагод для того, аби відзначитись. Втім, рахунок було відкрито не з гри, а зі стандарту. Віталій Василишин, немов рукою, поклав м'яча у кут воріт господарів. 0:1. Згодом "Адреналін" паритет у поєдинку відновив. Як би там не було, але футбольна доля вирішила, що на перерву колективи підуть за переваги гостей. Власне тому, схоже, і відзначився "динамівець" Роман Ігнатюк, який класно діяв під час кутового. 1:2.

У другій половині гри, на жаль, "львів'яни" більше не відзначались. Головна прикрість полягає в тому, що забив "Адреналін" - 2:2. До завершення протистояння шальки терезів у підсумку на користь жодної з команд більше не хитались.

"Не дуже приємно втрачати такі матчі. Я вважаю, що ми заслуговували на перемогу, хлопці класно себе. Не вдалося дотиснути, тому довелося пожинати наслідки згодом. Втім, нічого страшного. Скоро завершення першого кола, маємо час, аби внести певні корективи у гру, аби вже після перерви показати найкраще з того, що можемо і вміємо", - зазначив наставник ФК "Динамо" (Львів) (U-19) Дмитро Фіалка опісля зустрічі з ДЮФК "Адреналін" (Луцьк) (U-19).

Прес-служба ФК "Динамо" (Львів)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Наступні матчі

Facebook-сторінка

Останні матчі

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-15 (Чортків) - Динамо U-15 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

ФК Кристал U-17 (Чортків) - Динамо U-17 (Львів)

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК

Динамо U-19 (Львів) - ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)